2737
2734

به نظرتون درامد داره یا باز هزینه الکیه؟ 2500 میخوام بدم که یادش بگیرم. به خدا انقد دنبال کار گشتم که حد نداره😢 حالا به نظرتون کاشت مژه خوبه برم؟

اره خوبه عزیزم ، تا یسال اول سود دهی نداری اوونم الان تو کرونا ولی بعدش راه میفتی در کنارش کراتینه مو و تتو و لیفت ابرو مژه هم یاد بگیر 

فقط کاشت ناخن بدرد نمیخوره نرو 😄😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره خوبه عزیزم ، تا یسال اول سود دهی نداری اوونم الان تو کرونا ولی بعدش راه میفتی در کنارش کراتینه م ...

آره عزیزم تو این کلاس لیفت و لمینتم یادم میدن، خدا کنه بگیره برام واقعا خسته شدم از بیکاری

کاشت ناخن بهتره... یا تتو ابرو و خط چشم 

ناخن من هستم رقابت زیاده افتضاحه و موادش گرون ، یساعت طول میکشه کاشت و سختی سوهان کشیو اینا گردن برات نمبذاره 

من که گذاشتم کنار به همون کارمندیم قناعت کردم 😃

2738
آره عزیزم تو این کلاس لیفت و لمینتم یادم میدن، خدا کنه بگیره برام واقعا خسته شدم از بیکاری

تو رو خدا هر جا میری تو سالن های آرایشگاه نرو، همه نه، ولی اکثریت از نظر اخلاقی پس رفت می کنن.... برو یه دوره دستیاری دندون پزشکی بگذرون، باز محیط مطب کنار دکتر بهتره😔

تو رو خدا هر جا میری تو سالن های آرایشگاه نرو، همه نه، ولی اکثریت از نظر اخلاقی پس رفت می کنن.... بر ...

بعد میدونی خیلیم زور داره با فوق لیسانس بری از صفر تو سالنا شروع کنی! دستیار دندانپزشک بازار کارش خوبه؟ 

منم لیسانس شیمی دارم کار گیرم نیومد شوهرمم تعدیل نیرو شد. دوباره شروع کردم واسه کنکور تجربی خوندم . دعا کنید نتیجه خوب بگیرم یه سال زحمت کشیدم

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 
2706