2410
2553

سلام 

میشه لطفا خواهر و یا مادر هایی ک این شرایط رو دارن یا گدروندن و یا ب نحوی درک میکنن حتما جواب بدن؟

حاضرین دختری ک همسر پسرتون میشه سنش بیشتر باشه؟ اصلا اهمیتی داره یا نه؟ تا چند سال رو بدون مشکل میدونین؟

اگه براتون سنش مهمه، در صورت داشتن چه ویژگی هایی هست که سن رو نادیده میگیرین؟

اگر همچین شرایطی پیش بیاد ری اکشنتون چیه؟یا اگر تو شرتیطش بودین ری اکشنتون چی بوده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ای کاش  داداشم داشت ازدواج می کرد من بزرگتر بودم جلوسو می گرفتم که با یه زن بزرگتر از خودش ازدواج نکنه که بعد ۱۵ سال زندگی همیه چیز وبه باد فنا بدن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2714

اتفاقا امروز عقد داییم بود ک ۳۰ سالشه زنش ۳۸ سالشه یه پسر ۱۵ ساله هم داره

اولش برا مامانمو خاله هام و همچنین مانانبزرگم سخت بود قبول کردنش ولی بعدش ک دیدن باهام خوشحالن و همو دوس دارن رضایت دادن

ای کاش  داداشم داشت ازدواج می کرد من بزرگتر بودم جلوسو می گرفتم که با یه زن بزرگتر از خودش ازدو ...

میشه تعریف کنین چی شده؟

چند سال بزرگتر بوده خانومشون؟

اولش مادرتون و شما چیزی نگفتین؟

برا برادرم مثلا نهایت چهارسال ، اونم اگه چهره ای زیاد نشون نده ، اما چیزی نمیگم فقط دلم نمیخواد همین ...

اوو مرسی

اگه ۶ سال باشه و چهره ای باز هم نشون نده

فکر میکنید مثلا مادرتون و یا شما حاضر میشین بشناسینش و ببینیتش بعد محکم بگین نه؟ یا از اول نه میگین؟ ندیده و نشناخته

2706