2737
2734

من یه بچه ۱۳ ماه دارم جلوگیریمم قرصه ک دوماه استراحت دادم و نمیخورم حالا این ماه باید ۱۱یا۱۲ عادت میشدم و نشدم قبل بارداری هم سابقه کیست داشتم ۴ روز پیش بی بی زدم منفی شد ولی همچنان ب نظرتون میتونه برای کیست باشه یا بارداری؟؟؟؟ آخه بی بی هم منفی بود

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4839622/ای-خدااااااااااااااا

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

شاید بی بی زود زدی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دو روز ب موعد بی بی زدم بعد چن دقیقه مثبت شد

فرداش زدم باز بعد چن دقیقه مثبت شد

روز موعد ی دونه مارک بهتر زدم همون لحظه مثبت شد ولی هیچکدوم پرنگ نبودن، بعد عصر موعد رفتم ازمایش بتا 16 بود.واقعا گرخیدم از دقت این بی بی چک ها بخصوص اون دوتا ک قبل موعد زدم

2731
شما اینجور ک میگی فکنم روز موعد بی بی زدی درسته؟

منم سر بارداری خودم روز موعد مثبت شد

اما خب اینو نمیدونم چرا عادت نمیشم فردای موعد زدم ک منفی شد

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین