2737
2734

سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه ❤️

من تک فرزند هستم و از شرایطم راضی 

به تازگی خالم صاحب فرزند دوم شده و متاسفانه بعضی از اقوام گه گاهی میپرسن تو ناراحت نیستی خواهر برادر نداری؟؟؟ دوست داشتی داشته باشی و......

چی بهشون جواب بدم بنظرتون؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لبخند بزن تمام! جوابی نداره ولشون كن ملت بیكارن خواهر برادر باشه یه حرف نباشه یه حرف متاهلی یه حرف م ...

آخه تو یه موقعیت‌هایی میپرسن که باید جواب بدی 

حالا من زیاد واسم مهم نیستا 

ولی واقعا اذیتم بعضی جاها 

2738

بگو یه ملکه هر قصری بیشتر نیاز نداره اونم منم و زندگی و لذتاش تقسیم نمیکنم با خواهر برادر😎😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

به مامان و بابای منم انقد گفتن مه جرا یه بجه دارین و فلان یهو مامانم دوقلو باردار شد موقعی که 14 سالم بود الان 18 سالمه و داریم عذاب میکشیم چون واقعا سخته... هر کی گفت اصن جواب نده یا بگو من تک بودنو بیشتر دوست دارم

2706