2410
2553
عنوان

تصادف کردیم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 52 پست
بلا دور باشه . جزیی بوده ؟

صندوق عقب رفته تو خیلی سخت بود خیلییی یه روز بود چن سالههه منتظریم

متن در تاریخ ۹۹/۹/۹بزرگترین آرزوم خونه دار شدن رسیدممم ممنونم خدایاا  بچه ها کی در مورد کیست چیزی میدونه کمکم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صندوق عقب رفته تو خیلی سخت بود خیلییی یه روز بود چن سالههه منتظریم

عیبی نداره باز خداروشکر تنتون سالمه . ما عقیده داریم ک ماشین میخریم یه خروسی چیزی قربونی کنیم . الانم دیر نشده حتما قربونی کن بده به نیازمند

گارانتی داره ؟

خدای من خدای معجزه هاست . 
2456
عیبی نداره باز خداروشکر تنتون سالمه . ما عقیده داریم ک ماشین میخریم یه خروسی چیزی قربونی کنیم . الان ...

خروس قربونی کردیم هر روز داریم صدقه میدیم اره بیمه بدنس ولی افت قیمتش چی

متن در تاریخ ۹۹/۹/۹بزرگترین آرزوم خونه دار شدن رسیدممم ممنونم خدایاا  بچه ها کی در مورد کیست چیزی میدونه کمکم کنه
2714
ماهم دیشب تصادف کردیم ماشینمون صفر بود سه روزه خریدیم از ناراحتی بیهوش شدم کارم به بیماریتان کشید

درکت میکنم واقعااا سخته

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿
خدا رو شکر خودتون خوبین . ماشین درست میشه . ایشالا صفرشو بگیرین . روزی دست خداس

اره اونکه صدهزارمرتبه شکرش.

اخه جاده هم یجوریه که یه طرفش دره 😢تاماشین اونطرفی چرخید چشماموبستم گفتم دیگ رفتیم ته دره ولی خداروشکر خو خوردیم که اون آهنایی که کنارجاده میزارن که ماشینا نیوفتن ته دره😭😭😭😔😔😔

درکت میکنم واقعااا سخته

خیلیی شوهرم چید دوروبرش بود هی ازش عکس میگرفت ۵ دقیقه قبلش پسرعمش زنگزد گفت ماشین صفر خریدی؟بدنگذره بهت قط کرد تصادف کردیم 

2706