2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱آیناز دختری شیطون و مغرور

۲قصه عشق ترگل

۳فرار دردسر ساز

۴صرفا جهت اینکه خر فهم شی

۵ته دیگمو پس بده

۶تمنای ماندن

۷عشق به توان ۶

۸یکی یدونه من ۱

۹یکی یدونه من ۲

۱۰نیما

۱۱موژان من

۱۲سها

۱۳مهندسین اخمو و شیطون

۱۴من عشق نه

۱۵در همسایگی گودزیلا

۱۶نبات تلخ و بادام

۱۷پایان یک رابطه

۱۸اگه گفتی من کی ام

۱۹ما ۵ نفر

۲۰بادیگارد

۲۱زندگی به سبک اورانگوتان

۲۲خانم ریزه میزه

۲۳شکلات

۲۴آسانسور

۲۵آندیا

۲۶دخترای آتیش پاره

۲۷نیلی

۲۸شایعه اجبار عشق

۲۹آقا و خانم انتقام جو

۳۰ساختمان دو واحده

۳۱زندگی شکلاتی

۳۲خانم زبون دراز

۳۳چادر گلی

۳۴هلن

۳۵عشق یه پسر هندی

۳۶آقای مغرور خانم لجباز

۳۷پسر بد

۳۸خواهر شوهر

۳۹سه تفنگدار شیطون ۱

۴۰عشق من و تو

۴۱محیا

۴۲جرات یا حقیقت

۴۳آرمینا

۴۴آشپزباشی

۴۵وقتی پلیس شدم

۴۶تونل خوشبختی ۱

۴۷تونل خوشبختی ۲

۴۸دختری به نام مروارید

۴۹آقای حساس خانم خشن

۵۰عشق به سبک من

۵۱پشت کوه

۵۲تو که می دونستی ۱

۵۳تو که می دونستی ۲

۵۴ترنم عاشقی

۵۵سرگرد راتین

۵۶دربست تا عاشقی

۵۷منم طهورا

۵۸دختر بوکسور

۵۹شرط زندگیمون

۶۰شروع از پایان

۶۱مهبد ۱

۶۲نفوذ دو ناشناس

همه ی رمان هایی که خوندم

همشم پلیسی و طنز

بیتا شونم🖤                                                               سوالات مربوط به اینستا رو جواب میدم💙
2720
وای من عاشق این فیلمم که عکسه پروفایلته املی پورن😍😍💚

خودمم عاشقشم شخصیت محبوبمه❤

مسخرس که آدما رو به دو دسته ی خوب و بد تقسیم کنیم از نظر من آدما یا جالبن یا خسته کننده😏
2714
هيچي بانوي قصه نميشه پانتي بنتي زيتون اسطوره-زهر تاوان-شاه شطرنج

پانتی بنتی رو دان کردم چندصفحشو خوندم اصلاااا جذب نشدم جالبه؟وسطاش خوب میشه؟

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤

رمان بهار رسوایی رو بخوووووون عالی بود بی نظیر ... جاوید در من . عشق بی رحم یک ودو . گل عشق من و تو . شیطان یا فرشته . 

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤

اسطوره .بامداد خمار.شاه شطرنج

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
2706