2733
2734
عنوان

پره اکلامپسی در آزمایش غربالگری دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 9036 بازدید | 62 پست

تورو خدا بچه ها دعا کنید من باردار نباشم.واقعا اولین باریه ک با وجود کلی مشکل که دارم هیچ وقت اینجوری اینجا التماس دعا نداشتم تورو خدا دعا کنید حامله نباشم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حس میکنم دکترم گیجه خیلی با مریض حرف نمیزنه سوال بپرسم انگار عجله داره

عزیزم اگه میتونی زیر نظر پرناتولوزیست باش.متخصص بارداری های پر خطر

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728
وای من داداشم یه سطل پر ادرار که برد ۲۴ ساعت بود برد آزمایشگاه 🤣هنوزم فک میکنم بزرگترین فدا کاریو ک ...

🤣🤣🤣

دقیقا اره.طفلی

عزیزم اگه میتونی زیر نظر پرناتولوزیست باش.متخصص بارداری های پر خطر

حالا این ازمایشمو ببرم ببینم چجوریع چی بهم میگه

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
حالا این ازمایشمو ببرم ببینم چجوریع چی بهم میگه

انشالله که هیچی نیست نسبتت  خدارو شکر خوبه.۱۶ هفته دیگه منتظر تاپیک خودتک نی نیت هستیم.شب خوش عزیزم

من بودم با فشار17هفته37سز شدم,ورم کل بدنمو گرفته بود,تاری دید,تهوع شدید... خیلی بد بود😣😣😣

من هر درد کوچیکی بیاد سراغم میمیرم از ترس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بار اول که خوردم بچه اصلا تکون نمیخور .خیلی ترسیدم

وا چ ربطی داره دختر بخور وقتی دکترت تجویز کرده صلاح دونسته سرخود نباش واس بچت ضرره

من هم سر بچه ای اولم هم دومی ک باردارم الان اسپرین میخورم

مامان2عدد شیطون بلام😍👬
انشالله که هیچی نیست نسبتت  خدارو شکر خوبه.۱۶ هفته دیگه منتظر تاپیک خودتک نی نیت هستیم.شب خوش ع ...

مرسی عزیزم

انشاالله

شبتون بخیر😻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وا چ ربطی داره دختر بخور وقتی دکترت تجویز کرده صلاح دونسته سرخود نباش واس بچت ضرره من هم سر بچه ای ...

واقعا.ممنون که گفتی آخه فک کردم خودم تنها اینجوریم😅

پرواز را به خاطر بسپار.پرنده مردنی ست✌️
2706