2737
2734
عنوان

دارممممممم روانی میشم

552 بازدید | 13 پست

ما خونمون دو طبقه اس هردو طبقه رو گذشتیم برای فروش باهمدیگه.بعد بابابزرگم تو سایت میزنه ۲ و ۶۰۰ قیمتش ولی مشتری که میاد میگه دو و هفصد😐.بعد میگه دو و هشتصد....هی افزایش قیمت میکنه طرف منصرف میشه میره.واسه همین چن ساله خونمون فروش نرفته...ته دلش راضی نیس بفروشه واسه همین بابام خیلی ناراحته خودمم خسته شدم ۱۲ سال تو این خونه

چیکااااررررررررر کنیم دست ازین مسخره بازیاش برداره

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
متری ۲ و ۷۰۰؟😐کدوم شهری

متری که نه

کلا دومیلیارد و هفتصد

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
جداگونه بفروشین

نمیشه میخوایم باهم باشیم ولی بابام میگه اگ نفروشن تا سال دیگه میریم خودمون تنها

ولی من خیلی ب مامانبزرگم وابسته شدم واسه همین میخوام دوتاش فروش بره که کناروهم خونه بخریم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهش بگو اون رقمی که دلت راضی هست فروخته بشه را بنویس خودتو راحت کن. ولی همیشه همینطور بوده... ما هم ...

بازیشه...دوس نداره از اینجا جدا شه داره قیمت بالا میگه از عمد ک کسی نخره

خوب شما طبقه خودتونو قیمت بزنید برای فروش تا دید شما میخواین بلند بشید و تنها میشند اونوقت منطقی میش ...

بابام مخواد همینکارو بکنه ایشالله راضی شن😔

2738
برای کی

برای پدربزرگت،  شاید جایی که هستین رو دوست داره

من جای شما نیستم و شرایط شما رو نمیدونم ولی دلم برای پدربزرگتونم سوخت، انگار مجبوره قبول کنه، دیگه آدما که پیر میشن نیاز به درک شدن بیشتر دارن

برای پدربزرگت،  شاید جایی که هستین رو دوست داره من جای شما نیستم و شرایط شما رو نمیدونم ولی دل ...

ببخشید اینو میگم اما نمیخواد سنگشو ب سینه بزنید

ادمای پیر همینجورین به زور از جایی بلند میشن بعد که میرن جای جدید خوششون میاد دیدم ک میگم

درضمن ما نمیتونیم همیشه گوش ب فرمان اون باشیم وگرنه تا پس مرگمون باید تو اون خونه زندگی کنیم