2726

مال من ۴ ماهشه ،،،، عاشقشم ، خودمم سه تا دارم

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدود دوسالشه خواهرزادم، جونمو میدم براش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

من یه خواهر زادمم از خودم یه سال بزرگتره یه بچم داره با دوتاشون همبازی بچگیم بودن در کل ۹ تا دارم شیش تام آبجی دارم همشونم خیلی منو دوس دارن😊

خودمم دوتا بچه دارم از همه کوچیکترم فقط یه خواهرم بچه نداره براش دعا کنید زود بچه دار شه

همیشه اون بیشعوری باش که همه مواظبن براش سو تفاهم پیش نیاد نه اون مهربونی که همه دلشو میشکنن

ندارم

😀 ولی به نام پرستار بچه توی فامیل شناخته شدم  به دلیل کوچیک بودن پسرخاله هام و نوه عمم و باهاشون صمیمی ام😀

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 

من 😂تازه یکیشون پسرم هست ۲۲ سالشه همه چیزشو به من میگه به مامانش نمیگه😁

هرگز از یاد نبرم آنکه مرا ، بی سر و سامان خودش کرد . هرگز از یاد نبرم آنکه مرا ، اسیر چشمان خودش کرد .هرگز از یاد نبرم من ، که دلم را به که دادم ! هرگز از یاد نبرم من ، که به پای که فتادم . آن قدر از تو نوشتم ، که خودم رفته ز یادم.هرگز هرگز نکنم نگاهی به نگاه کسی ، که اگر تو به داد دلم نرسی میمیرم ! 💜💙( کاربری متعلق به یک نفر نیست ) 

من یه خواهرزاده دارم۱۷ سالشه بچه بود خیلی منو دوست داشت الان چموش شده ولی بازم خوبیم خودش خواهر برادر نمیخواست هیچ وقت

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

یه دونه خواهر زاده دارم... 16 ماهشه... اینقدر دوسش دارم.. حاضرم جونمو بدم براش.... اونم منو دوست داره... توی تماس تصویری اینقدر گریه میکنه که باید بریم پیشش وقتی هم میخوام بیام... بايد یواشکی بیام وگرنه گریه زاری راه میندازه اون سرش نا پیدا😅

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎