2726
عنوان

راهنمایی از خانمای متاهل

300 بازدید | 26 پست

سلام خانومای عزیز. من با آقای در ارتباطم و اول رابطمونه، هنوز صحبت های جدی و خاسته هامونو به هم دیگه نگفتیم. ینی منتظر بودیم تا بشه حضوری صحبت کرد اما خب انگار شرایط یار نیست.

از شما عزیزانی که تجربه دارید میخوام لطف کنید و بهم راهنمایی بدید، در طول زندگی چه مسائلی اهمیت پیدا میکنه و آدم به خودش بگه کاشکی قبلا درموردش باهاش اتمام حجت میکردم.

اگر خودتون بر میگشتین عقب چه موضوعاتی رو حتما توی اوایل رابطه در موردش صحبت میکردید؟

چه چیزایی رو باید الان ازش بخوام تا همین اول رابطه است؟

مررررررسی از کمک همگیییییی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سوالات روانشناسی خواستگاری رو سرچ کن..که شخصیتش رو بشناسی..که به تو بیشتر اهمیت میده یا خانوادش؟ در واقع اخلاقیات و استقلال شخصیتیش رو بفهمی...مستقیم سوال پرسیدن جواب درست نمیدن با سوالات روانشناسی باید کشفشون کنی....

از لحاظ اعتقادی هم سنخ باشین، اخلاق و استقلال شخصیتی خیلی مهمه..

بگو اگر مشکلی بین ما پیش بیاد به کی میگی؟ و ...

ببین مناسبتا یادشه ؟

کادو میخره ؟

امتحانی باهاش برو خرید، یه جوری وانمود کن می خوای چیزی بخری ولی پولت کمه، عکس العمل شو ببین

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

خودتون رو واس همديگه توضيح نديد ،اون قدر ارتباط داشته باشيد تا جواب سوالاتت رو توي رفتارش ببيني 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

عکس العملش در مورد صحبت کردنت با پسر عمو و دایی و داماد و شوهر خاله چیه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

چند باری عصبیش کن، ببین چه رفتاری نشون میده

از قصد پیاما و تماساشو جواب نده، ببین بهت چی میگه

در مورد ارتباط با خانواده اش که کمکش میکنن یا نه ، چون من عقد که کردم فهمیدم شوهرم بنده خدا دست تنهاس چون پدر مادرش کمکش نمیکنن. 

در مورد پس اندازش 

در مورد نحوه پوشش و رفت و امد بین اقوام

در مورد وابستگی به خانواده اش که دوس داره کدوم سمت خوته بگیره سمت خانواده اش ؟ یا دورتر 

خدایا توو از دلم خبر داری به وقتش بهم بده صلاح دونستی🤲

خیلی مسایل هست...

برای من دو چیز مهم بود که فکر میکنم اگه این دو شرط را رعایت نمیکرد پایان زندگی مشترک بود... یکی خیانت... و یکی اعتیاد... خط قرمزهات هر جایی که هست براش خیلی روشن و واضح مشخص کن...

خطهای نارنجی چیزایی که یه شدت متنفری و عصبانیت میکنه...

خطهای زرد. چیزایی که تکرارش باعث میشه خسته بشی از زندگی کردن باهاش...

و خط های سفید. چیزایی که به امید اینکه زندگیت اون شکلی بشه باهاش ازدواج میکنی. 

وقت بگذار و همه مشخصاتی که میخوای همسرت داشته باشه یا نداشته باشه را بنویس و اخر سر جمع بندی کن که کدومش جزو کدوم طبقه هست...

سرچ کن تو اینترنت مشاوره های قبل از ازدواج از چند نفر هست دانلود کن و گوش کن خیلی بهت کمک میکنه

هر شخصی برا خودش معیارهایی داره ولی در کل انسانیت وعشق و صداقت و وفاداری مرد مهمترین هستن که میتونی امتحان کنی طرفتو همین اولش مطمئن باش مردی که انسانیت داشته باشه عاشقت باشه باهات صادق باش و وفادار بهترین مرده

2706