2737
2734

خواهرشوارم خیلییی خوش اندام قدش ۱۷۴ وزن ۶۴ 

بعد خود مادرشوهرمم تو تلوزیزیون هر دختر رو میبینه میگه به به چه اندامی😥

من قدم ۱۷۴ وزنم ۷۵ به شدت هم شکموام یعنی هوا رو از من بگیر ولی فست فود رو نه🤦🏻‍♀️😁

حالا امروز بعد از ۴ ماه دعوت بودن خونمون از بس هی از اندام اون تعریف کن و از دختر های تلویزیون تعریف کن دلم میخواد از فردا پاشم برم باشگاه گور بابای کرونا😑خداااا چرا منو لاغر نیافریدی حالا این همه چربی دادی دمت گرم دیگه شکمو بودنم چیه آخه😂

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا همه ی دختر های فامیل شون خوش اندامن یعنی ژن چاقی هیجی ندارن از مجردی لاغر وقتی متاهل میشن میان رو فرم

حالا من از هر طرف ژن چاقی دارم🙄

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
2728
اعتماد به نفس داشته باش، مهم خودتو همسرتین که چطورمیپسندید، وشوهر تون هم شما رو دیده وپسندیده. آنقدر ...

کاش این اخلاق رو داشتم ولی اصلا نمیتونم همش دلم میخواد طبق سلیقه جامعه باشم متاسفانه😔

من رژیم آویسا گرفتم دو ماهه 10 کیلو کم کردم هیچی هم حذف نمیشد برنج و نون داشت حتی بستنی و کیک چون گشنگی نداشت آدم خسته نمیشد تضمینی هم بود لاغر نمیکردی هزینه رو پس میدادن خواستی شمارشو برات میفرستم 

2738