2726

هه من.ولی فکر نکنم تا تهش قهر باشیم چون صد بار اینطوری شده🤮😬

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باخونواده شوهرم یعنی برادرشوهراومادرشوهروخواهرشوهرم تویه ساختمون بودیم همیشه هم باهم قهربودن ودعوا..الان که خونه روفروختن وهرکس سهمشوگرفته باهم شدن لیلی ومجنون امامن باهاشون آشتی نکردم چون چن سال که باهم بودیم فقط عذاب کشیدم

امشب مهمونی داده دختراشو دعوت کرده  خدا ازش نگدره زن حامله تک و تنها تو خونه ام بودم ی بشقاب غ ...

مادرشوهرمن قبلااینجوری نبوداماالان ماشالله اونم ازاین سبکایادگرفته شوهرم گفته ک دیگه گلارابطموباهاشون قطع کنموباهاشون حرف نزنم چون خودش دیده چیابهم گفتن

مادرشوهرمن قبلااینجوری نبوداماالان ماشالله اونم ازاین سبکایادگرفته شوهرم گفته ک دیگه گلارابطموباهاشو ...

شوهر من میدونه چه جنس خرابی داره مادرش ولی دلش برا من نمیسوزه از این خونه بلند شه 

منم تا روزی باشم قهرم 

شوهرم میگه تحمل کن

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم