2737
2734

با اجازه استارترجان❤️

سلام دوستای گلم😍

بیاین ترفندها و تجربیاتون ک در بورس ازش استفاده میکنید بگید ،ان شاالله میخایم امسال همه یه عالمه سود کنیم و ب همه ی ارزوهای مالیمون برسیم💪💪💪🙏🙏🙏

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4723537/راه-های-افزایش-سرمایهدوستان-بیاین-همفکری-کنیم

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه ضرر میکنید تا حدودی😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2728
نه ضرر میکنید تا حدودی😐

میشه بگی قضیه خواستگاری پسر خالم چی میشه وچرا؟

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2738
من کی به ارامش.میرسم ؟ کی پولدار میشم ؟ کی کار پیدا میکنم؟ کی شوهر میکنم؟

گلم حسه ششم مثل تالع بینی نیست نمیشه تا 10سال بعد کسی رو حس کنی که هر کی بگه میشه دروغ میگه حس ششم بیشتر راجب خوب یا بد بودن یه تصمیم بروز یه حاوثه خوب یا بد یا به نفعته یا به ضررت استفاده میشه 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
خب پس بگو من تو چیزی که الان تلاش میکنم موفق میشم؟

اره ولی زمان میبره اون چیزیم که میخواستی نمیشه

کدوم چیز نمیشه؟

یعنی اونقدر راضی نمیشی 

2706