2737
2734
عنوان

خسته شدم ازدست شوهرم دیگ خیلی شکاکه

2925 بازدید | 58 پست

سلام حالم خوب نیس بچه ها شوهرم خیلی شکاکه خیلی اینق که نمیزاره من برنامه ای غیر واتساپ نصب کنم اونم فق بخاطر این میزاره چون که هرشب چک میکنه میبینه فق بامامانمو و اجیام میچتم حتی نمیزاره تامغازه خودم برم میگ خودم میرم خونه مامانم که اصلا تنهانمیزاره برم باید خودش منو ببره یه دکتر برای اینک باردارم هرماه میرم چون صبه اونومیزاره که اونم از صب هرپنج دقیقه یک بار میزنگه ببینه کجام خسته شدم الانم دعواکردم باهاش یبار رفتم پیش مامانم بهش پیامم داده بودم نخونده بوده چیشده بوده وقتی که خوند زنگ زد فق دادمیزدو میگف بیاخونه وقتی اومدم وسایل خونه رو شکونده بود خیلی شکاکه دیونه شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط بگم خدا کمکت کنه

چون این جور مردا هر روز بدتر از روز قبل میشن

سنشون بالا بره ک واویلا 😔

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
فقط بگم خدا کمکت کنه چون این جور مردا هر روز بدتر از روز قبل میشن سنشون بالا بره ک واویلا 😔

کاشکی باردارنبودم یه تصمیمی برای زندگیم میگرفتم ولی الان دیونه شدم

ده نفرو اینو گزارش بزنن حالم خیلی بده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4839387/برگشته-بهم-میگه-سرمو-انداختی-پایین

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
2738

مرد شکاک ادم پیر میکنه متاسفم ولی احتمال داره شوهرتون پارانویید باشن

باید با یه روانشناس دقیق تر صحبت کنی و تصمیم جدی یگیری چون درمانش خیلی سخته

لطفا لایک نکنین مرسی💝
مرد شکاک ادم پیر میکنه متاسفم ولی احتمال داره شوهرتون پارانویید باشن باید با یه روانشناس دقیق تر صح ...

یبار بش گفتم بیا بریم پیش روانپزشک اینق عصبی شده بود داشت خودشو میکشت

کاشکی باردارنبودم یه تصمیمی برای زندگیم میگرفتم ولی الان دیونه شدم

من چون عینشو دیدم میگم

زندگی رو برای خانمش زهر کرده

هر راهیم رفته جواب نداده

فقط دیگه جدایی میتونه خلاصش کنه ک اونم می‌ترسه بعد طلاق دائم مزاحمت ایجاد کنه براش ب طرق مختلف باعث دردسر های بدتر بشه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2706