2733
2734
عنوان

ایا شوهرم مشکوک نیست

273 بازدید | 16 پست

بچه ها یکی از زنای اقواممون رو  تو اینستا  فالو کردن همو  ک من خیلی رو این حساسم و بخاطر ی اتفاقایی بهشون مشکوک بودم و من دیدم ک این زنو تو اینستا فالو کرده ولی تنظیماتشو طوری کرده ک من نمیتونستم بین دنبال کننده هاش ببینمش  مشکوک شدم و اینستاشو نصب کروم رو گوشی خودم ولی هبچی ندیدم حتی ب جای شوهرم پیام دادم و چیز خاصی نبود 

الان سوالم اینه پس چرا پنهانش کرده اگر چیزی نبود ؟ 

چیکار کنم بی خیالش بشم یا ب روش بیارم و باهاش دعوه کنم خیلی ناراحتم خیلی اعصابم خورده 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای چحوری پنهان میشه من نمیدوتستم اینو

خودمم نمیدونستم از همه اینجا پرسیدم گفتن نمیشه ولی رفتم تو ابنستاش تا چرا فالور همک ولی من تو پیج خودم نمیبینم 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
2738
میدونسته تو حساسی احتمالا مخفی کرده شوهر من اینجوریه چجوری هک کردی تو رو خدا بگو به منم

باید گوشیش پیشت باشه نمیدونم کاربریشو میزنی شماره تلفنشو بعد ی کد میاد رو گوشی شوهرت میزنی و بعد دوباره برا شوهرت میزنی ک نفهمه حالا از دیگران کمک بخواه  در ضمن وقتی میدونه من اینقد حساسم حالا لازم بود حتمااا فال ش میکرد ک مجبور باشه مخفیش کنه

میدونسته تو حساسی احتمالا مخفی کرده شوهر من اینجوریه چجوری هک کردی تو رو خدا بگو به منم

یاد گرفتی ب منم بگو لطفا،،،خیلی وقته میخوام ولی بلد نیستم😭

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
اون خونم تورو بلاک کرده که تو فالورای شوهرت نمیتونی ببینیش

اره بلاکم ولی خوب ن تو دنبال کننده هاش میتونم ببینمش ن تو دنبال شوندگانش میتونم ببینم یعنی هر دو علتش اینه ک خانمه بلاکم کرده ؟ 

2706