2737
2734
عنوان

بیاین اعتراف کنید؟

527 بازدید | 46 پست

تاحالاشده برین حموم وبا آب سردحموم کنید؟

🙃

دوروزه آب گرم نداریم تازه اسباب کشی کردیم

یعنی پوکیدم ازآب سرد😂

یذره میریختم دوساعت نفس نفس میزدم

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شده آب گرم نداشته باشیم ولی با آب سرد حموم نکردم😐

مامانم آب جوش میاورد روی گاز یه عالمه و منم میرفتم حموم😂

بر سرِ آنچه هیچکس نمی‌بیند، چه می‌‌آید؟! رشد می‌کند 🌱
كلامن بااب گرم حموم نميكنم فقط شير اب سردو باز ميكنم

وایی 

پس طبعت گرمه

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم

شاید یکی دوبار

تو حموم بودم برق رفت پکیج خاموش شد 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738

اعتراف میکنم که وقتی از تاکسی پایین میشم از روی عادت روی صندلی ماشین و نگاه میکنم که چیزی جا نگذاشته باشم😐🤦🏻‍♀️😂

اعتراف میکنم که قبل از خوردن غذا روش نمک میریزم😐🤦🏻‍♀️😂🤭🤭

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

فک کردم میخوای بگی اعتراف کنیدتاحالا شده برید حموم وتوحموم جیش کنید😑😑😑دوش اب سرددیگه اعتراف میخواد

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن
آب سرد برای پوست و مو شادابی و لاغری و آرامش عالیه

واقعا؟

😂پس ابگرمکن ودرست نکنیم

نه اصلاااا 

با اب سرد احساس میکنم نفسم داره بند میاد 😐

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
شده آب گرم نداشته باشیم ولی با آب سرد حموم نکردم😐 مامانم آب جوش میاورد روی گاز یه عالمه و منم میرف ...

😂😂😂

2706