2733
2734
جدی؟عائمت چی بود؟چند بود؟ دکتر نگفت اسم بیماریو؟ما خیلی نگرانیم🥺سرطان و ام اس نباشه یه وقت؟

استخونام شدید درد میکرد. کیسه آبم نشتی داشت. نمیتونستم بشینم و پاشم. تا 150 هم رفت

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
من تازه زایمان کرده بودم تب و لرز سرگیجه بی حالی تهوع دو بیی و.....داشتم ازمایش دادم نفهمیدن چه عفون ...

مرسی عزیزم ولی دکترش گفته از بارداری نیست شما چه دکتری رفتین؟

معرفی کردن به دکتر روماتولوژیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی عزیزم ولی دکترش گفته از بارداری نیست شما چه دکتری رفتین؟ معرفی کردن به دکتر روماتولوژیست

من زنان رفتم عمومی رفتم اخر دکتر عفونی داروداد 

عفونت ادرار عفونت رحم نداره؟زانو درد یا سابقه کمردرد؟

مثلا مامانم زانوش درد میکنه اونم تو ازمایشا عددش میره بالا دکتر گفته از التهابه مفاصلشه 

چیز مهی نیستا نگران نباش 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
پس چرا دکتر داخلی نفهمیده؟حتی گفته از بارداری نیست  😥😥😥خیییییلی استرسیه میترسه یه بیماری خط ...

من شاید دهتا دکتر مختلف رفتم. چنتا زنان رفتم دکتر داخلی رفتم دکتر عفونی رفتم. آخربش روماتولوژیست گفت واسه بارداریه و ارثی هست

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
جدی؟۱۵۰ خطرناک نیست؟اسم بیماری روماتیسمه یا التهاب استخوانی؟ چه دکتری رفتین؟

انواع آزمایشم دادم گفت رماتیسم نیست. سرطان هم نیست

۸۰هس قبلا ۷۰ بود هر هفته میره بالا نمیدونیم از چیه 

عزیزم بیمار چند سالشع؟ فاکتور Crp چند هست؟ ای اس ار بالا نسون دهنده التهاب در بدن هست حالا هرجا ممکنه باسه.  از گلودرد گرفته تا عفونت لثه تا موارد دیگه... 

دکترا با برسی ایتمهای دیگه متوجه میشن از کجاس. راستی وضعیت گلبوبهای سفید چطوره ؟ همه چی خوبه یا فقط همین عامل بالاس؟

2738
من زنان رفتم عمومی رفتم اخر دکتر عفونی داروداد  عفونت ادرار عفونت رحم نداره؟زانو درد یا سابقه ...

عفونت ادراری نمیدونم ولی زانو درد داره بیحال میشه کف پاش داغ میشه بدنو دستاش بعضی اوقات میلرزه پس چرا دکتر داخلی متوجه نشده بیماریشو؟گفته از بارداریم نیست 

من شاید دهتا دکتر مختلف رفتم. چنتا زنان رفتم دکتر داخلی رفتم دکتر عفونی رفتم. آخربش روماتولوژیست گفت ...

عه اینم دکتر گفته برو روماتولوژیست اونم وقتش پره 

ایشالا واسه اینم اینطور بگه

همش میگه esr بالا سرطانه میترسه

عفونت ادراری نمیدونم ولی زانو درد داره بیحال میشه کف پاش داغ میشه بدنو دستاش بعضی اوقات میلرزه پس چر ...

دکترشو عوض کنید ببرید متخصص خوب  دکترش نفهمیده چیه نگرانم نباشید چیزی نیس برا خیلیا پیش میاد 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
دکترشو عوض کنید ببرید متخصص خوب  دکترش نفهمیده چیه نگرانم نباشید چیزی نیس برا خیلیا پیش میاد&nb ...

مرسی که وقت گذاشتین چشم حتما میبریم ولی دکترا تا ۳ماه دیگم وقت نمیدن یه وقت بالاتر نره؟

عزیزم بیمار چند سالشع؟ فاکتور Crp چند هست؟ ای اس ار بالا نسون دهنده التهاب در بدن هست حالا هرجا ممکن ...

۲۹ سالشه باردارم هست crp نرماله فقط esr میره بالا

فقط همسن esr نگرانمون کرده اگه زیاد بره بالا خطرناکه؟ 

۲۹ سالشه باردارم هست crp نرماله فقط esr میره بالا فقط همسن esr نگرانمون کرده اگه زیاد بره بالا خطرن ...

ببین بارداری خودش همه چیو بهم میزنه.  

اگه بارداره و فقط این همبن فاکتوذ بالاست جای نگرانی نیست 

در نهایت از نظر وضعیت جفت و..  باید بررسی بشن

2706