1874
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

برامن فکر کنم ۸۰بود

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
1825

ESR که بالا باشه در برخی موارد نشون دهنده یک ویروسی در بدن هست در بعضی موارد هم اگر مریض علائمی نداره چیزی نیست. 

من مامانم چندین ساله که آزمایش میده هر سری هم ESR بالا بوده ولی ویروسی نداره .

وزن فعلی :۷۴  ، هدف اول : ۶۹ ، هدف دوم : ۶۴ ، هدف نهایی :۶۰ . استارت شروع : ۹۹/۶/۱۰ 💪💪
دکتر رفتی؟چی گفت؟میشه توضیح بدی؟خیلی نگرانیم باردارم هست

اگر باردار هست مشکلی نیست توی بعضی از افراد زمان بارداری ای اس آر بالا میره. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂
1856
ESR که بالا باشه در برخی موارد نشون دهنده یک ویروسی در بدن هست در بعضی موارد هم اگر مریض علائمی ...

گاهی بدن داغو گاهس سرد میشه دستاش میلرزه بیحاله 

دکتر نگفت اسم بیماریو؟

دکتر رفتی؟چی گفت؟میشه توضیح بدی؟خیلی نگرانیم باردارم هست

من تازه زایمان کرده بودم تب و لرز سرگیجه بی حالی تهوع دو بیی و.....داشتم ازمایش دادم نفهمیدن چه عفونتیه بهم چند مدل چرک خشک کن دادن خوب شدم دیگ

اابته تو بارداری طبیعیه یه مقدار بالا بره 

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن
برای من زمان بارداری بالابود. چند ماه تحت نظر بودم. آخرش یه دکتر فهمید که این وراژتی هست

جدی؟عائمت چی بود؟چند بود؟

دکتر نگفت اسم بیماریو؟ما خیلی نگرانیم🥺سرطان و ام اس نباشه یه وقت؟

چندتا بالاس عددش چنده

اگر باردار هست مشکلی نیست توی بعضی از افراد زمان بارداری ای اس آر بالا میره. 

پس چرا دکتر داخلی نفهمیده؟حتی گفته از بارداری نیست 

😥😥😥خیییییلی استرسیه میترسه یه بیماری خطرناکی باشه

1794
جدی؟عائمت چی بود؟چند بود؟ دکتر نگفت اسم بیماریو؟ما خیلی نگرانیم🥺سرطان و ام اس نباشه یه وقت؟

استخونام شدید درد میکرد. کیسه آبم نشتی داشت. نمیتونستم بشینم و پاشم. تا 150 هم رفت

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂
من تازه زایمان کرده بودم تب و لرز سرگیجه بی حالی تهوع دو بیی و.....داشتم ازمایش دادم نفهمیدن چه عفون ...

مرسی عزیزم ولی دکترش گفته از بارداری نیست شما چه دکتری رفتین؟

معرفی کردن به دکتر روماتولوژیست

مرسی عزیزم ولی دکترش گفته از بارداری نیست شما چه دکتری رفتین؟ معرفی کردن به دکتر روماتولوژیست

من زنان رفتم عمومی رفتم اخر دکتر عفونی داروداد 

عفونت ادرار عفونت رحم نداره؟زانو درد یا سابقه کمردرد؟

مثلا مامانم زانوش درد میکنه اونم تو ازمایشا عددش میره بالا دکتر گفته از التهابه مفاصلشه 

چیز مهی نیستا نگران نباش 

1718