2726
عنوان

واکنش خانواده شوهربه جنسیت نی نی تون😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2872 بازدید | 120 پست
من بعد ۵ سال حامله شده بودم  اونم با ای وی اف و همه دارو ندار خودمو پدرشوهرو داده بودیم ب دکترا ...

عزیزممممممم😢😢😢😢چرا اخه 

الان بچه داری یا نه

عجب شوهر ناشکری 

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تازه جنسیت بچم و فهمیدم. همه و همه بهم میگفتن پسره ولی دختر شد. خانواده خودم بیشتر تعجب کردن و دپرس شدن و کلا واکنششون خیلی بد بود و تو ذوقم زدن. واسه همین به شوهرم گفتم که خودش به مادرش اینا بگه جنسیتو. شوهرم گفت که مادرش خیلی خوشحال شده ولی بعید میدونم چون اون دو تا پسرش هم دختر دارن و قبلا بمن گفته بود که دعا میکنه بچه من پسر باشه

عههه عصری زن داداشت تاپیک زد میگفت مادرشوهرم همش بهم میگه زودتر حامله شو 🤔

زنداداشم اصلا تو سایت عضو نیست بنده خدا واتس آپ داره فقط 😁 

مامانم به خاطر خودش میگ ۳۳ سالشه اخه هرچی سن بیشتر بشه هم بارداری سخت تر میشه هم حوصله ادم کمتر 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
ماشاالله پسرت ناز و خوردنیه مگه میتونن دوستش نداشته باشن 😍

فدات شم عزیزم💋💋💋

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2706