2726
عنوان

شوهرم امروز از شنیدم وزن م عصبانی شد و دعوا را انداخت

| مشاهده متن کامل بحث + 6155 بازدید | 212 پست
ی روزی 90کیلو بودم میگفتم اب می‌خورم چاق میشم! مامانم میگف تو کم میخوری ک. چاق میشی.  تلقینه ا ...

موافقم باهاتون

ببخشید استارتر من حرفتو باور نمیکنم.

خودم شصت کیلو ام.نصف روزو گرسنه ام و حتی الامکان سالم ترین غذاهارو میخورم.نمک و شیرینی از تو غذام حذفه.چای بدون قند میخورم.

بعد همکارام میشینن بادمجون سرخ شده با روغن فراوون میخورن و نمیتونن جلو خودشونو بگیرن

بعد من ک از کنارشون رد میشم هی میگن خوشبحالت هرچی میخوری چاق نمیشی!!! ما که آبم میخوریم چاق میشیم!!!

منم ازچاقی بدم میاد خیلللی زیاد.اگه خواهرم یایکی ازنزدیکاموببینم چاق شده بهش میگم رژیم بگیره و ورزش ...

با تخریب روحیه اش رو داغون می کنی

نمی دونی چه اثر بدی می ذاری رو کسی که چاقی مفرط یا لاغری مفرط داره

بیماری های روحی مثل انورکسیا و بولیمیا از همین ناراحتی ها می آد

لطفا مراقب رفتارتون با دیگران باشید

این کاربری برای دو خواهر است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وزنم تا ۱۰۰کیلو رفت بالا اصلا شوهرم‌به روم نیوورد‌و‌حتی براش مهم نبود...

واقعا متأسف شدم برای شوهرت...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2728
موافقم باهاتون ببخشید استارتر من حرفتو باور نمیکنم. خودم شصت کیلو ام.نصف روزو گرسنه ام و حتی الامک ...

خب بدن ها یکی نیست

ایشون تیرویید داره من به اندازه موهای سرم دیدم کسانی رو که چیزی نمی خورند و چاق هستند 

باهاشون زندگی کردم

چه حرفیه!

همکارهای شما یک نوع چاقی دارند ایشون یک نوع دیگه

لطفا اطلاعات تون رو زیاد کنید 

این کاربری برای دو خواهر است.
خب بدن ها یکی نیست ایشون تیرویید داره من به اندازه موهای سرم دیدم کسانی رو که چیزی نمی خورند و چاق ...

منظورم صرفا استارتر نبود

خیلی از زنهای دیگه خیلی میخورن ...ناسالم میخورن....تحرک ندارن و در حقیقت اراده ندارن.

باور نکن مهم نیست. من که دروغ ندارم بگم

قصدم ناراحت کردنت نبود عزیزم.خب تو مشکلتو فهمیدی و میدونی از تیروئیده.پس تیروئیدتو درمان کن 

قبل از اینکه بزاری وزنت اینهمه زیاد بشه باید ب فکر درمان باشی

قصدم ناراحت کردنت نبود عزیزم.خب تو مشکلتو فهمیدی و میدونی از تیروئیده.پس تیروئیدتو درمان کن  ق ...

آخه فقط ی قرض ناشتا داره دیگه درمانی نداره.دکتر گفت پیاده روی کن که نمیشه شوهرو بچمو ول کنم برم بیرون.تو خونه هم فضای خونه خیلی افسرده کننس برا ورزش😕

آره ولی دست خودم نیست هرروز می رم رو ترازو از روز قبل زیاد ترم. به شدت هم بی اشتهام

يك ،حتما قرص تيروعيدت رو بايد بخوري

دو،گرمي حتما بخور رو لاغري تاثير داره

سه حتما روزي نيم ساعت بياده روي بكن و برو متخصص تغذيه يا با برنامه كرفس و مانكن كالري شماري كن 

وقتي لاغر شدي اعتماد به نفست نيره بالا و دوست داري بيشتر لاغر شي

آخه فقط ی قرض ناشتا داره دیگه درمانی نداره.دکتر گفت پیاده روی کن که نمیشه شوهرو بچمو ول کنم برم بیرو ...

چرا نشه؟؟؟؟؟؟؟

با بچت برو.بچتو بزار تو کالسکه برو.شوهرت بهت گفته چاق اونوقت تو نمیتونی بزاریش خونه بری بیرون؟؟؟؟

برو هر شب یه دور دو و برگرد خونه.نگو نمیشه

یه حلقه بگیر تو خونه حلقه بزن.طناب بگیر طناب بزن

پیام دادم  تو خصوصی . فقط لطفا انجامشون بده . اگر نتیجه گرفتی برام دعا کن

هیلای مهربون برا منم بفرست اخه چاق شدم وحشتناک منم کم کاری دارم دیشب شوهرم بهم گفت گوساله دلم شکست  

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
هیلای مهربون برا منم بفرست اخه چاق شدم وحشتناک منم کم کاری دارم دیشب شوهرم بهم گفت گوساله دلم شکست & ...

صفحه قبل یه سری کار گفتم بکن برای تنظیم هورمون های تیروئید و جلوگیری از یبوست . بعدم برای لاغری اگر تیروئید نداری  و فشارت پایین نیست متفورمین بخور  . البته گلوکوفاژ نه ایرانی . ایرانیا حالت تهوع میاره . بعدم یک هفته رژیم جنرال بگیر ۵ تا ۷ کیلو کم میکنی اگر مو به مو انجام بدی 

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
2706