2733
2734
عنوان

داروی خواب اور برای نوزاد سه ماهه

4607 بازدید | 50 پست

سلام خانوما من یه پسر سه ماهه دارم پدر منو مادرمو خواهرمو شوهرمو دراورده، یعنی چهارتایی از پسش برنمیایم بس که گریه میکنه، تازه ختنش کردم متاسفانه که پشیمونم ، قبلش گریه داشت نه به این شدت، اصلا خواب نداره، داروی خواب آور برای نوزاد کسی استفاده کرده؟

تروخدا نده اخه اینکارا چیه

با شوهرت شیفتی نگه دارین سه ماهه و دارو خواب اور اخه

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

داروی خواب اور چیه فقط استامینوفن میتونی بدی اگه از درد ختنه گریه میکنه 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بجای دارو خواب اور همین الان براش ننو درست کن سفت و سخت بذارش توش تکون بده اروم میشه

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

به بچه سه ماهه که هیچ به دوساله هم من دارو خواب اور ندادم 

میخوای به کشتن بدی بچه رو 

همه این روزا رو گذروندن باید فقط صبور بود 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2738

نبابا این روزام میگذره دیگ باید تحمل کتی فقط استامینوفن بده اونم خوذش خاب اوره دیگ ، بچرخونین توبغلتون لالایی بگین نوازشش کن میخابه

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
عزیزم دو سی سی دیفن هیدرامین بهش بده هم بی قراریشرو خوب میکنه هم آروم میخوابه توی بیمارستان هم به ...

دیفن هیدرامین اونم دو سیسی اخه این مزخرفات چیه میگین.دیفن به بچه بالای سه سالم نمیدن دکترا

عزیزم دو سی سی دیفن هیدرامین بهش بده هم بی قراریشرو خوب میکنه هم آروم میخوابه توی بیمارستان هم به ...

عزیزم سر خود پیشنهاد نده دیفین هیدرامین برای زیر دوسال خطرناکه 

وای به حال نوزاد سه ماهه 

به نوزاد هم استامینوفن دوسی سی نمیدن چه برسه به دیفین هیدرامین 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2706