2733
2734

۳۵ روزه که پریود نشدم .رابطه محافظت نشده هم نداشتم جلوگیری هم طبیعی نبوده اکثر موقها سر وقت پدیود میشدم اما نمیدونم چرا این سری این طوری شدم .رازیانه .عسل و دارچین .دم کرده پونه هم خوردم اما باز هم نشد .

بی بی چکم منفی بود 😞😓😓😓😓پس چمه 

این یه ماه رو رفته بودم خوزستان...به نظرتون از اب و هواس ؟اخه شهرمون خیلی گرم نیس مثل اهواز

شایدم وسایل پیشگیری تقلبی شدن 🤦‍♀️

عفونتم ندارم ....کیست میتونه باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کیست

عدم تعادل هورمونی

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

منم همینطوری شدم دمنوش آویشن خوردم روز بعدش پریود شدم امتحان کن اگه جواب نداد برو پیش دکتر زنان

میشه یه صلوات مهمونم کنین😉💙 اگه تایپ ترسناک دیدی منو هم صدا بزن لدفا😗🍭  یه آدم بی شیله پیله و مهربون😁🍭من رو با آدمهايي كه ازشون دوري ميكنم قضاوت كن😎زیاد حرف زدن رو دوست دارم☺ خداا جونم منو هم میبینی؟ گذشته خوبی نداشتم آینده مو خوب کن فداتشم😞 درخواست دوستی قبول نمیشه به هیچ وجه😑 دوست دارم بشم یه خانم معلم😍😍😍با تچکر😌🤍
2738

با سفر خیلی ممکنه این اتفاق بیوفته من خودم هر دقت میرم سفر بخصوص شفرب که خستگی توش زیاد باشه پریودم عقب میوفته حداکثر ۵ روز 

ولی ۳۵ روز یکمی زیاده بخصوص که رازیانه هم خوردید و تاثیر نداشته 

حتما به یه پزشک زنان مراجعه کنید ...

خانوما چاقیو لاغری میتونی تو دیر پریود شدن تاثیر داشته باشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706