2733
2734
عنوان

مجردا بیاین

140 بازدید | 16 پست

سلام پولاتونو جمع کنید شده مثلا ماهیی صد کنار بزارین کادوعه. روز تولدی ولنی یا دختری بهتون پول دادن نگه دارین باهاش هرسال یه دونه طلا بخرین حتی شده کوشولو بعد چندسال قیمته طلا میره یالا و یه سرمایه ای دارین حتی ازدواجم کنید میتونید با خودتون ببرین و روپول هم بزارین و یه ماشینی خونه ای شریکی بخرین  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مرسی عزیزم. من بابام برام می‌خره همیشه. 

میخواست دستبند بخره ولی بهش گفتم بابا الان خیلی گرونه. نذاشتم بخره فعلا. ولی الان پشیمونم 😝😝

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
اووووه  پیاده شو با هم بریم خخخخخ طلا بره بالا ماشین و خونه ام رفته

میشه چرا نشه گفتم که شریکی مثلا پول وام ازدواجتونو بزارین روهم طلاهارم بزارین اونم پس اندازشو بزاره میشه خونه نقلی خرید 

میخوام ولی نمیشه😅نصف ماه نرسیده همشو تموم میکنم 

بعدش عذاب وجدان میگیرم😑

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
میشه چرا نشه گفتم که شریکی مثلا پول وام ازدواجتونو بزارین روهم طلاهارم بزارین اونم پس اندازشو بزاره ...

من ۷۰ گرم طلا دارم ۱۱۰ هم دارم وام میگیرم 

ولی بزارم برا خونه جهیزیه رو نمیتونم بگیرم

البته فعلا ک مجردم😁

من ۷۰ گرم طلا دارم ۱۱۰ هم دارم وام میگیرم  ولی بزارم برا خونه جهیزیه رو نمیتونم بگیرم البته ف ...

جهیزیه واجبانو ادم میگیره دوتایی با عشقت میخری هرروزم چیزای جدید میاد خونه مهمتره

2706