2733
2734
عنوان

واقعا چرا😐😒😒😕😕

149 بازدید | 14 پست

چرا تاپیک جن و از این چیزای ترسناک میزنید من با اینکه وارد این تاپیکا نمیشم اما باز میترسم دلیلش چیه واقعا پاسخگو باشیدلطفا

برا خودم و خانوادم یه صلوات میفرستین میسی  ۹\۹\۹۹ بهترین روز زندگیم خواهد بود مرسی خدا جونم    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
وایی یه صحنه ایی دیدم تی وی امشب نگم برات خلاصه نگم برات یا بگم برات

نگو برام لطفا😀😄

برا خودم و خانوادم یه صلوات میفرستین میسی  ۹\۹\۹۹ بهترین روز زندگیم خواهد بود مرسی خدا جونم    

من با اینکه میترسم‌ولی بشدت علاقه دارم ب شنیدنشون😂

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2738
کجاس بم بخونم

آدرس خیابان نی نی سایت کوچه تاپیک دیگه بقیشو‌هودت باید بگردی پیدا کنی😅😂😂😂

آدرس خیابان نی نی سایت کوچه تاپیک دیگه بقیشو‌هودت باید بگردی پیدا کنی😅😂😂😂

🤨🤨🤨🤨

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
خوشا به حالت😄

ااگه بدونی چقدم ترسوام😂😂😂😂

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
ااگه بدونی چقدم ترسوام😂😂😂😂

من که تا چندین  وقت درگیرم با خودم😑😀

من که تا چندین  وقت درگیرم با خودم😑😀

منم همینطورم 😁😁😁

2706