2726
عنوان

داستان پسر مرموزی ک نفهمیدم کی بود

1122 بازدید | 27 پست

حدود دو سه سال پیش وقتی  از دانشگاه برگشته بودم خونع زنگ درو زدم وقتی برگشتم دیدم ی پسری با کت چرمی پشت سرم تکیه داده ب دیوار و لبخند میزنه انگار خل و چله یچیزی گفت منم نفهمیرم گفتم بله؟دوباره تکرار کردباز نفهمیدم و این بار با شدت خودمو پرت کردم تو خونه و درو بستم رفتم خونمون ب مامانم گفتم از پنجره نگا کردیم ولی کسی و ندیدیم شایدم زودتر رفته بود اما نفهنیدم کی بود و چیکارم داشت😟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اجنه بوده دیه لنگاشو نگا میکردی

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
وای نگو مور مور شدم 

حالا خوشگل بود یا نه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

اینکه خوبه دوستم ۸ سال ی مزاحمی تلفنی داشت که شمارش نمیفتاد همه چی دوستمو میدونست حتی میگفت کجا نشستی چیکار میکنی یا میگفت الان پاتو دراز کردی یا چیزای دیگه

از مابهترون یکم دوستمو اذیت میکنن حتی الان پسر داره هم ی وقتا به شکل هاله بهشونو میبینه 

ی بار کمد لباس بچشو انداختن روش ی جا رفته بهش گفتن اونا میخان باهاش ارتباط برقرار  کنن اما تو نمیخای

دوستم میگه قبلنا میخاستم اما از وقتی بچه دار شدم بی خیال شدم

دوستم میگه هنوز نمیدونم اون پسره کی یود چطوری همه چی زندگیمو میدونست دوستم خیلی باهاش راحت بود

هیچ وقت نفهمید کی بود هیچ وقت 

قدش یا هم قد من بود یا کوتاه تر ن شکل ..سخلا بود

خودشه دیه 

2706