2733
2734
عنوان

امروز واسه زنداداشم عیدی بردیم

1086 بازدید | 51 پست

ما نتونستیم عید قربان عیدی ببریم امر‌وز ی جا بردیم. خواهرش بهمون تیکه انداخت میذاشتین ی بار عید نوروز میاوردین. بعدشم قهقهه زد. ناراحت شدیم 😥 به خدا اصلا کمم نبردیما، دیشب اتفاقا تاپیک زدم از بچه ها نظر خواستم.. اصلا کم نزاشتیم. ولی خیلی بهمون برخورد. خب آدمیزاده دیگه مشکل پیش میاد ☹😥 عروسمونم هیچی نگفت. یعنی اونم ناراحته؟؟؟ اون از مشکلمون خبر داشت. حتی روز قربان خواهر بزرگم با داداشم که خود داداشم واسش انگشتر خریده بود و گوشت و گل رفتن تبریک مامانمم زنگ زد عذرخواهی کرد که ما نتونستیم بریم. امروز براش گوسفند و میوه و شیرینی و گل و آجیل و دلمه و گردنبند که مامانم خریده بود ما خواهرام واسش دستبند خریده بودیم، بردیم. سنگ تموم گذاشته بودیم واقعا. اصلا ی جوری شدیم هممون. داداشمم ناراحت شد اما به روش نیاورد. 

عزیزم زیاد رو بدی پررو میشن هم طلا هم‌گوسفند هم کلی چیز؟؟شما زبون نداشتی بگی انگشتر چی بود؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چقدر بیشعور بوده. 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
2738

عه من بودم تایپک قبلیتون

بخاطر ۱۰ روز تاخیر مگه بخاطر پول براشما ارزش قائله

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706