1822
1823

چرا مثلا

چرا خط و نشون کشیدین تو امضاهاتون چرا تهدیدارو ریختین تو امضاها ادم فک میکنه ی زنجیر دستتونه دارین میچرخونین منتظرین یکی چپ نگاتون کنه یکم ظرافت عزیزم  *** وقتی ادم از خاکه... پس تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐*** چرا کشتیش 😒😒😒آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم😌🤘** ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

1825

خیییلی خییییلی مبارکه عزیزم 😍😍😍

ایشالله خوش قدم باشهههه 😍😍❤❤🌹🌹🌹

تـو همـه زندگیـمــے . . .  یـروزے تو بچگیامــون رفتیم توکوچـہ بـا دوستامــون بازے کردیم بـدون اینکـہ بدونیـم آخرین بار کے بـوده....😢 کـے فکرشــو میکـرد یـروزے بـا آدمهایـے حـرف بزنیـم که شایــد تا آخـر عمرمـون حتــے نبینیمشــون....😍

خلاصه ش که میفهمید

خجالتم نداره خودشون بکرزایی که نکردن😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1841
1826
خلاصه ش که میفهمید خجالتم نداره خودشون بکرزایی که نکردن😐

وایی😂😂😂

یاد اون ماره افتادم که تو باغ وحش بکرزایی کرده بود

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

مبارکتون باشه ....واسه منم دعاکنید فردا میرم دکت واسه انتقال جنین هام ....دعاکنید باردارشم 😔واقعا خسته شدم ۴سال اقدامم

نازایی دارم واسه اینکه خدا زودتر دامنمو سبز کنه و گره های زندگیمم بازبشه یه صلوات مهمونم کنید .😘 هرکسی هم درمورد ای وی اف چیزی میدونه کمکم کنه همین روزها سیکلم شروع میشه و دلم میخواد با کمک های شما ودعاهای خیرتون با دفعه اول بارداربشم 
1839