2726
عنوان

نی نی سایت اولین شوک رو به من داد😭

1393 بازدید | 76 پست

امروز بی بی چکم در لحظه مثبته پررنگ شد عکسش هست تو تاپیکام.

ولی بعد تو سایت خوندم که بی بی چکشون مثبت بوده آزمایش منفی! 

الان ثانیه ها برام نمیگذرن که فردا بشه برم آزمایش 

بعد منو شوهرم امروز خیلی ذوق کردیم اشک شوق ریختیم....ینی ممکنه اشتباه باشه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثبته شک نکن

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2728

عزیزم نگران نباش مثبته انشاالله فردا منتظر خب خوبت هستما منو یادت نره

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 
نی نی سایته و انرژی منفیاش....😐 ایشالا که مثبته، تحت تاثیر اینجا به خودت استرس وارد نکک

انقد یهو ذوقم کور شد که گفتم فردا جواب مثبت باشه دیگه ماهی یبار میام نی نی سایت 

تا آخر بارداری یه عالمه استرس میده

2706