2733
2734
عنوان

نتونستم جلو خودم بگیرم حرفم زدم 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 90 پست
بابام قبل فوتش به نامم زد

درودبه شرف بابات خدابیامرزه خوبه به نام خودته بندازبیرون داییتواگه به اسم مادرت بودبدبخت بودی

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
چرا پدرت در حق مادرت بی انصافی کرده؟  من تاحدودی از لحاظ احلاقی حق رو ب مادرت میدم

چون بالا میکشه ومیده خانواده اش

مادر من نیست مادر خواهر وبرادرهاش من به مادری قبولش ندارم مادر نیست

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوشته برای فروش واجاره اجازه اش شرطه ولی آمارش درآوردم اینطوری نیست

فک نمیکنم الکی باشه هاا, چون خیلی از آقایون اینکارو میکنن که خدای نکرده بعد فوتشون زنشون بی سر پناه نمونه

حالا شما بیشتر تحقیق کردی بهتر میدونی

2728
فک نمیکنم الکی باشه هاا, چون خیلی از آقایون اینکارو میکنن که خدای نکرده بعد فوتشون زنشون بی سر پناه ...

بزودی مادر استارتر هم جزو همین زنان بی سرپناه میشن 

با این همسر و فرزند با وجدانش 

دلم براش سوخت

یه جوری حرف میزنی انگار دشمنته 🤔بشین با داییت حرف بزن زوربگیری که نیست رک وراست بگو بهش 

زیر سلطه خواهر کوچیکش 

از دشمنم بدتره همیشه ما تحقیر میکرد خواهرش بالا میبرد الان هم ۱۲ میلیون به خواهرش داده دستبند بخره !!!مادر نیست 

2738
نه فقط تو سند نوشته تا زمان فوت مادرشون باید از مادرشون اجازه بگیرن  چیزی نیست مامانم جدی گرفت ...

مامانت بنده خدا این همه سال زنش بوده زحمت خودش و بچه هاشو کشیده بعد بابات هیچی به اون نداده همه رو داده به شما؟ گناه داره خب! 

بزودی مادر استارتر هم جزو همین زنان بی سرپناه میشن  با این همسر و فرزند با وجدانش  دلم ب ...

چی میگی؟؟؟خونه که میشینیم به نام مامانم 😶😶دوتا زمین داره 

مامانت بنده خدا این همه سال زنش بوده زحمت خودش و بچه هاشو کشیده بعد بابات هیچی به اون نداده همه رو د ...

کلی زمین وملک به نامشه 😶خونه که میشینیم به نام مامانمه

2706