2737
2734

مامانم گفت خونه ای که به نامت مال تو نیست 😐تا وقتی زنده ام دست منه 

ازدواج هم بکنی بهت نمیدم 

گفتم یعنی تا ابد میخوای دست داداشت باشه گفت حالا هرکسی اون خونه مال منه

بهم ریختم قرآن آوردم گفتم دست بزار که حقم میدی زد کنار داد زد 

منم بهم ریختم گفت تو دیگه مادر من نیسای باشه خونه ام بالا بکش با داداشت مال حرومه😑

الان پشیمون شدم ولی دیگه نمی تونستم 😭میخوان خونه ام بهم ندند

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

قانونم کشکع این وسط😐

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738
بگم ۶ سال خونه ام داییم مجانی میشینه

پدرت بت ارث رسیده؟

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
خونه ام ارث پدریم به نام منم هست ۶ سال مجانی داییم میشینه الان مامانم میگه اصلا مال تو نیست

عزیزم موقعی خواستی بری توش با پلیس و اینا برو مگه کسی میتونه چیزی بگه

2706