2733
2734
عنوان

بعد از ازدواج هم همین جورن دخترها؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40294 بازدید | 673 پست

نه فک نکنم چون تو خونه مامانم خیلی ریخت پاش میکنم دلیلشم اینه مامانم همه چیو جمع و جور میکنه یه بار که مامانم مریض بود مسئولیت افتاده بود گردن من کسی حق نداش خونه رو کثیف کنه😁

به شوهرمم گفتم وقتی رفتیم تو خونه خودمون مرتب باشه من حوصله خونه تمیز کردن ندارم 🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه من خییییلی شلخته بودم

ولی الان با وجود بچه یکسره دارم کار میکنم‌تا خونرو مرتب نگه دارم.ی تخم مرغ بلد نبودم بپزم

فامیل دوست آشنا همه میگفتن چطور میخای خونه داری کنی 

هم آشپزی یاد گرفتم که ب همه یاد میدم هم خونم‌مرتبه

ببین من خودم تو مجردی حسسسابی شلخته و نامرتب بودم.وقتی شوهرم اومد خواستگاری گفتم ببین من اهل انجام دادن کارای خونه نیستم،سختمه،خوشم نمیاد.شوهرم گفت مادرم وقتی بچه بودم فوت کرده و تمام این سالها خودم همه کارای خونه رو انجام میدادم.واسه همین برام سخت نیس.تو اوکی بده تو خونه خودمونم انجام میدم. والحق والانصاف ک انجام داد و من الانشم ک سه تا بچه دارم هنووووز همون دختر نامرتب و شلختم🤪🤪متاسفانه البته🙈🙈

بستگی ب شوهرش داره 

اگه شوهره حساس باشه رو تمیزی خانمشم حساس میشه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
بستگی ب شوهرش داره  اگه شوهره حساس باشه رو تمیزی خانمشم حساس میشه

نه بابا. همین هفته پیش یکی تاپیک زده بود که شوهرش خیلی رو تمیزی و غذا حساسه. ولی ایشون همش خواب بود و خونه رو تمیز نمی کرد و یه غذای حسابی نمی پخت! پیامهای شوهرشو گذاشته بود که هی التماس زنشو میکرد و می گفت از این وضع خسته شدم. ولی زنه می گفت نمی تونم تمیز کنم!

یه روز خوب میاد...
2738
نه بابا. همین هفته پیش یکی تاپیک زده بود که شوهرش خیلی رو تمیزی و غذا حساسه. ولی ایشون همش خواب بود ...

اون دیگه شوهرش علاوه برتمیزی خوش اخلاقم بوده😀

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

باید ببینی  روحیه ش نرمال هست یانه ، 

من شدیدا منظم و تمیز و وسواسی بوودم همیشه ، در حدی مثلا دارم ضعف میکنم ولی تا همه جا منظم نباشه غذا یا چیزی نمیخورم .. اما یکی دوساله یه کم تغییر کردم چون سرم پراز فکر شده  دغدغه دارم واینها بی تاثیر نیست شاید اون دختر  درگیری فکری داره 

بنظرمن یه وقتایی اینا باهم رابطه دارن 

حتی برعکسشم برا من هست گاهی خیلی فکرم درگیره میرم سراغ تمیزی و مرتب کردن ،  آرامش میگیرم ...

ولی قبول دارم دخترای هستن از اول همینجوربودن خواهرم شدیدا باهوش توهمه چی خوب جز این قضیه از بچگی تاحالا که خودش بچه داره ..

نه بابا. همین هفته پیش یکی تاپیک زده بود که شوهرش خیلی رو تمیزی و غذا حساسه. ولی ایشون همش خواب بود ...

وای من اونو یادمه بیچاره میگفت میگم باشه ولی دست خودم نیست خوابم میاد😂

بله صد در صد همینجوری نامرتبه ، دختر به مادر میره تو نظافت و بهداشت و .... البته اگه آقا خودش مرتب باشه میتونه تاثیر بذاره

99/09/09 خدای مهربونم ممنونم   شروع بهترین اتفاق زندگی من و تو ...آرامش آرامش آرامش  
2706