2726
عنوان

دورهمی ❤❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 14918 بازدید | 4429 پست
کات کردم  البته با یه متن بلند بالا که پر از حرفایی که لیاقتش بود بارش کردم اصن کلا بهش شک ...

إ جوابشو دادی آخر؟

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا با اوناییم که ۲۵//۲۴/۲۶سالشونه لطفا با طرح موضوع بگو کدوم😂😂

ميگما ی سوال 

منم هم سن توعم 

ولی یکی میاد پیویم از ترس سکته میکنم 

هانی میدونه 

چطور تو اینقدر شجاعی که رل میزنی حتی🙁

دوستام با 10 تا پسرن من یکی میاد پیویم ضربان قلبم میره رو 1000 از ترس سین هم نمیزنم😶🤣😢

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2728
کات کردم  البته با یه متن بلند بالا که پر از حرفایی که لیاقتش بود بارش کردم اصن کلا بهش شک ...

🤣🤣🤣😁

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
نه بابا داره الکی میگه من اصلا قصد ازدباج ندارم😌😌😌

😁🤣💃😜

ميگما ی سوال  منم هم سن توعم  ولی یکی میاد پیویم از ترس سکته میکنم  هانی میدونه&nb ...

منم مثه خودتم تا الان خداوکیلی با هیچکی نبودم

فقط تو مجازی یکی با همین بودم

یکیم با یع نفر تو بازی انلاین اونم۴روززز بیشتر نشددد

منم یه پسر بود همش تو تل بهم پیام میداد وقتی ان میشدم عشقم و جیگرم و نفسم

که ااخر تلم رو پاکیدم یعنی کلا من هنگ بودم وقتی ج نیداد

لطفا برای گزارش بزنید تعلیق بشم🙏🙏😊
منم مثه خودتم تا الان خداوکیلی با هیچکی نبودم فقط تو مجازی یکی با همین بودم یکیم با یع نفر تو بازی ...

😥من حتی جرئت سین کردن هم ندارم

ایست قلبی میدم 

حتی مجازی هم نمی تونم😐😢🤣

درمورد مسائل چیز حرف میزد!؟

بعضیاشو که میشد رو اره 

ولی دیگه داشت پرو میشد که کات کردم پسره ی دیوونه 

خداشکر بعدشم نه افسرده شدم نه گریه کردم بلکه شادترم زندگی کردم

😥من حتی جرئت سین کردن هم ندارم ایست قلبی میدم  حتی مجازی هم نمی تونم😐😢🤣

😂😀من شاید یکم وابسته بشم ولی کلا فقط واسع کسب تجربس😂😂😂

خدا شفام بده😁

چرا من سین میکنم ولی ج نمیدم😎

2706