2733
2734
عنوان

دورهمی ❤❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 14918 بازدید | 4429 پست
مجردی؟ پایه چندم

هه تو😍😍😍😍یهو میگم این چه اشناس پروفایل عوص کردی نشناختم 

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم مرسی خوبم سلامتی گلم خودتو معرفی میکنی تاباهم آشنا بشیم مهربونم

میگمااا رفتیی😢😢😢😢

نرووو دل من فقط به بودنت خوشهههه😥

ما حرفامون مخاطب نداره هر کی بر اساس کاری که کرده برداشت میکنه 💯
2728

وایی تاپیک چه شلوغ شد هل ندین 😖😖😟

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
2738
ن نامزد دارم 😬دانشجو

چه زود دانشجویی .من ۸۱ امسال دوازدهمم

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
اره بچها ماسکاتونو بزنین تاپیکمون کرونا داره😷

وایی من ماسک ندارم😨😨

2706