2726
عنوان

دورهمی ❤❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 14918 بازدید | 4429 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حنا تو تبریز بری پاساز اینا فارسی حرف بزنی هیچی نمیفروشن 🤣🤣

یه بار رفتیم تبریز برخورد خیلی بدی باهامون داشتن متاسفانه

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد
نههه خیرم من ۳۸ هسممم

دروغ نگو شصتی 😂

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
2728
نه بابا مگه اومدی تاحالا🤣

اره بابا .یه بار فاز گرفتم رفتم تو مغازه فارسی حرف زدم ضایعم کرد فروشنده 😐😐😐

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
یه بار رفتیم تبریز برخورد خیلی بدی باهامون داشتن متاسفانه

چرا مگه چیشد؟

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
ها عزیزوم می نمیدونوسی?😅😋😎✌

نه .حالا واقعا تنبل هستین 😅شوخی کردم .خیلی دوس دارم بیام شیراز یه دوستی دارم شیرازه خیلی ماهه

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
سی و هشتم😒

چندسالته؟😂

نه .حالا واقعا تنبل هستین 😅شوخی کردم .خیلی دوس دارم بیام شیراز یه دوستی دارم شیرازه خیلی ماهه

منم با اودت ببر😊

ها عامو پوشو بیو هتل متلم نمیخادا همی بیو پیش خودوم😀😀😀

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
چرا

نمیدونم مردمش اصلا مهمان نواز نبودن برعکس ما کوردها که خیلی غریب نوازیم

ماه را نشانه بگیر                                                حتی اگر تیرت خطا برود                                          در میان ستارگان فرود خواهی آمد
2706