2410
2553
عنوان

دورهمی ❤❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 14918 بازدید | 4429 پست

سلامممممم .خوشگلتون اومد😌😎

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام اعتماد به سقف کهکشانی اومد🤣🤣🤣🤣

😝😝😝😝حسود هرگز نیاسود😅

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
2714
😏😏😏

😑😑😑😑😑ازت شکایت میکنم بخاطر کتکات

برید کنار میخام وارد شم     فرش قرمزمو بی زحمت پهن کنید✌

وای مگ چقدر گنده ای نمیتونی از جا به این بزرگی وارد بشی

هه جا براتو نیست😂و اینکه فرش قرمز هم برا منم پهن نکردن

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
 وای مگ چقدر گنده ای نمیتونی از جا به این بزرگی وارد بشی

یش خیایم ریزه میزه ام همش ۶۵ کیلوم😋😋😂😂 نیخام طلاهام بهتون نخوره بریزه😜😜😜

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍

به جان تو داشتم دنبال فرش قرمز میگشتم پیداش نکردم حالا امروزو اینجوری بیا از فردا یه فکری میکنم🤗🤗🤗

ما حرفامون مخاطب نداره هر کی بر اساس کاری که کرده برداشت میکنه 💯
2706