2737
2734
عنوان

بچه ها کمکم کنید ایمو 😟

163 بازدید | 19 پست

بچه ها من یه شماره که از دوستم داشتم تو گوشی داداشم سیو کردم اخه اون تلگرام داره من ندارم اومدم عکسشو ببینم دکره مغازشونو کیفو کفش دارن  ببینم بعد تو تل پاکش کردم شماره که ذخیره کردم هم پاک کردم 😟

حالا یادم افتاد نکنه تو ایمو شماره داداشم بره براش اسمو فامیلش تو ایموش بیاد بالا ببینه میشناسه داداشمو اخه 😫

همچین چیزی میشه یا نه خیلی نگرانم میشه شماره که سیو کردم تو ایمو شماره داداشم براش بره اون دوستم اخه ایمو داره براش بالا بیاد  کسی میدونه کمکم کنید بگید اگه میدونید

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکی از دوستام شمارمو سئو کرده بود

تو ایمو برام زد که فلانی شمارتو سئو کرده

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2731

تو آپدیت جدیدش اگه تازه ریخته باشی ایمو رو واسه همه پیام میره که فلانی ایمو نصب کرده اینو میدونم

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
2738
تو آپدیت جدیدش اگه تازه ریخته باشی ایمو رو واسه همه پیام میره که فلانی ایمو نصب کرده اینو میدونم

یا خدا امتحان کردی کسی که شمارشو نداشتی برات بالا اومده

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
یا خدا امتحان کردی کسی که شمارشو نداشتی برات بالا اومده

اره ببین دوستم گوشیشو داده بود به پسر خاله ش و شماره من مونده بود تو گوشیش بعد من میدیدمش

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
2706