2726
عنوان

خانوما دقت کردین...

718 بازدید | 64 پست

معمولا خانوما عکس پروفایلشونو یه چیزی درموردشوهرشون می‌زارن چمی دونم مثلاآقامون تاج سره...تنها عشقم فلانی...یاعکسشومیزارن.یاکلی نوشته دروصف شوهرمیزارن...بعضیاکه کلازنگ خورگوشیشون واسه شوهرشون جداس....قبلازیادگوشی نبود خانوماتوکیف پواسون عکس شوهراشون حتما بود....درکل خیلی خیلی تحویل میگیرن درهرمورد یامثلامعمولا خانوم هی به خودش واسه شوهرش میرسه.یاروزی بیس بارزنگ میزنم حالشومیپرسن وکلی کارای دیگه حالا همون آقایون معمولا مثه ماستن نه عکس خانومشومیزاره نه زیادبه خودش میرسه وپشمو پوتومیزنن تا وقتی انداز گردن زرافه بشه نه توخونه یه چیزه خوب میپوشن .نه زنگ میزنن تازه خیانتیم پیش بیاد همه میگن زنش بهش نمیرسیده....چرامااینجوریم....اینقدخودمونوکوچیک میکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه مثل هم نیستن عزیزم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

نه واقعا اینطور نیست نمیشه نسبت داد به همه 

من خیلیا رو دیدم که نه شوشورن نه بی نمک 

بنظرم این سالها اقایون رفتار معقول تری با خانم ها دارن 

البته به جز اون قشر که هنوز فرهنگ رفتار با زن ندارن 

در کل پیشرفت اقایون توی این سالها خیلی خوب و چشم گیر بوده بنظرم 

علتش هم بالا رفتن سطح آگاهیه 

این حرفای من درباره مرد زندگی ِ نه درباره جاست فرند و کوفت و زهرمار

مشکل از تربیت اشتباهمون از بچگیه... ما توجامعه مرد سالار بزرگ شدیم ... یاد گرفتیم از مرد انتظار نداشته باشیم و هرکاری ام کرد منت بوده سرمون اما هرکاری ما بکنیم وظیفه اس 😁🙂

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2706