2726

خواهر عشقم هس

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان در،دسترستونه؟

میتونم بهش پ بدم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2728
در خدمتم

ممنون عزیزم.من الان بار،چندمه که دندونام این طوری،میشه.دندونای،پایینیم مثلا گاهی،یه چیزی،میخورم.گاز،زدن  سیب یا لیمو یا هرچی یهو حساس و تحریک پذیر،میشه .یطوریه خیلی،روی‌مخمه.هی،دوسدارم دندونام فشار،بدم.یکیشو دو دفه عصب،کشی‌کرده بودم.چنبتر،جرم،گیری،ولی،فک نمیکنم ربطی،به اینا داشته باشه چون نه درد لثه،و خونریزی،دارم.نه درد دندون.میشه بپرسی علتشوچکار،کنم

ممنون عزیزم.من الان بار،چندمه که دندونام این طوری،میشه.دندونای،پایینیم مثلا گاهی،یه چیزی،میخورم.گاز، ...

باید یک عکس opG بگیرید البته ی مدت خمیر دندون ضد حساسیت سنسوداین استفاده کن اگ خوب نشد عکس بگیر

معاون گروه دخملای باحال

بچه ها منم سوال دارم هستید؟؟؟

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...