2733
2734

خانه امن ۱۲۳ بزنگ راهنمایت میکنن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخ منم دلم میخاد ی مدت بدور از همه ادما باشم…

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2738
حالم ازین زندگی بهم میخوره هیچ عزت نفسی نمونده برام کاش میشد برم و هیچوقت برنگردم😔😞

خیلی ها همین حال رو دارن به جای این کار ا ز خدا کمک بخواه و برای حل مشکلت از کارشناس کمک بگیر 

با خدا باش و پادشاهی کن
پانسیون کجاس ادرس میدین اگ میتونی بیا خصوصی بگو واقعا احتیاج دارم

نه عزیزم من نمی دونم بستگی داره کدوم شهر باشی خودت باید آدرس پیدا کنی

مسخرس که آدما رو به دو دسته ی خوب و بد تقسیم کنیم از نظر من آدما یا جالبن یا خسته کننده😏
کجاس حاضرم برم

😭😭😭😭😭😭😭

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706