2726

دو روز خونه پدرمم قصدمم جدایی .

یک سال قبلم خونه پدرم بودم اون موقه نخاستم جدا شم اون موقع حالم خییییلی بدتر بود طوری که یک ماه بیرون نیومدم.

اما این دفعه بهترم مامانم گقت بزرگترا برای طلاق حرف بزنن خیلی راحت جواب دادم.

ولی یه بغضی دارم که یکی رو میبینم همون لحظه میخام گریه کنم دست خودم نیست .کاش میشد دو سه ماه تنها بودم زار میزدم گریه میکردم.....

سعی میکنم قوی باشم ولی کم اوردم باورم نمیشه زندگیم رفت.اینده برام خوفناک ......

به نظرتون چقدر طول میکشه حال بدم یک  سال دو سال ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سال بستگی داره منم مثل تو بودم تا چند ماه جایی نمیرفتم وقتی میرفتم منزوی بودم یه گوشه مخفی میشدم بچه میدیدم یا تازه عروس گریم میگرفت الان خیلی بهترم خیلی 

خدا کمکت کنه ولی هیچ راهی برای حفظ زندگی نیست 

2728
چرا میخای جدا شی اگه دوس داری بگو بچه هم داری اگه خانوادت پشتت باشن اصلنم سخت نیست بعد طلاق سریع خو ...

خیلی عصبی بدددهن بی احترام توهین.دست بزن 

بچه ننه .خیلی قهر میکنه کینه ای

تو این سه سال ففط دعوا داشتیم 

خیلی عصبی بدددهن بی احترام توهین.دست بزن  بچه ننه .خیلی قهر میکنه کینه ای تو این سه سال ففط د ...

خودشم میخاد طلاق بگیره ؟

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
خیلی عصبی بدددهن بی احترام توهین.دست بزن  بچه ننه .خیلی قهر میکنه کینه ای تو این سه سال ففط د ...

بهتر ک جداشی برو ی چیزی نذر کن غصه نداره باید شادی کنی مگه چند بار فرصت داری زندگی کنی 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 
نمیدونی چقدر سخته شکست از دست دادن شاید اصلا نشه دوباره زندگی تشگیل داد من حتی بچم ندارم

بسپار دست خدا ... از تو حرکت از خدا برکت ... منزوی نشو برو تو اجتماع ... کار و حرفه پیدا کن ایشالا باز عاشق میشی و بچه دار میشی اما تو ی خانواده آروم ... ی آدم عاقلی همیشه بهم میگه آدم به امید زندس ❤️✌🏽

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2706