2726
عنوان

چیکارکنم با بقیه درد ودل نکنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 31 پست

همه درد و دلات و بنویس و با خدا حرف بزن

ترک کن با کسی درد و دل کردن رو بعدا به ضرر خودت میشه حتی با دوست صمیمی

أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَومَ الْوُرُودِ
منم خواهر ندارم خیلی سخته ،دیگه تصمیم گرفتم به دوستامم هیجی نگم 

آفرین، سخت ولی کار درستی تو این زمانه بد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خواهر ندارم خیلی سخته ،دیگه تصمیم گرفتم به دوستامم هیجی نگم 

اگه میتونن کمکت کنن یا حالت خوب میشه توی خودت نریز

من عادت کردم تو خودم بریز و دیگه تین عادت از سرم نمیوفته و شده افسردگی دیگه حتی اگه بخوای هم نمیتونی حرف بزنی 

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
2728
اگه میتونن کمکت کنن یا حالت خوب میشه توی خودت نریز من عادت کردم تو خودم بریز و دیگه تین عادت از سرم ...

ازمن میشنوی حرفات رو کاغذ بنویس یا تو همین سایت تاپیک بزن درد ودل کن، ولی به دوست وآشنا نگو... من الان بشدت پشیمونم از درد و دلام و میخوام این اخلاقمو ترک کنم

ازمن میشنوی حرفات رو کاغذ بنویس یا تو همین سایت تاپیک بزن درد ودل کن، ولی به دوست وآشنا نگو... من ال ...

دوستانی که توی نی نی سایت هستن درمورد بسیاریزمسائل ممکنه راهنمایی درستی نکنن چون کامل نمیشه به موضوع واقفشون کرد و توی خیلی جریانات نیستن.. یا باید تو خودت بریزی یا یه ناجی و شنونده خوب داشته باشی

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

حرفاییو که کسی میتونه بهت مشورت بده رو به مادرت یا یه شخص کاملا قابل اعتماد بگو حتی اینجا تاپیک بزن بگوبقیشونم روی کاغذ بنویس ،باخدا درد ودل کن فقط توخودت نریز خصوصا ناراحتیات واسترس هاتو چون ممکنه مریض شی خدانکرده عزیزم

حرفاییو که کسی میتونه بهت مشورت بده رو به مادرت یا یه شخص کاملا قابل اعتماد بگو حتی اینجا تاپیک بزن ...

دقیقا درسته 

منم یع مدت با کسی حرف نمیزدم به مرور مریض شدم، تمام بدنم درد میکرد، حس میکردم تک تک عضله های بدنم درد میکنه مثل وقتی که ورزش میکنی بدنت کوفته میشه

من هر لحظه تمام اعضای بدنم درد میکرد 

پیش مشاور رفتم گفتن فیبرومالوژی و قرص دلوکستین مصرف میکردم

دقیقا درسته  منم یع مدت با کسی حرف نمیزدم به مرور مریض شدم، تمام بدنم درد میکرد، حس میکردم تک ...

اگر مشکل روحیت حل نشه به مرور از یع جایی درد میشه تو جسمت خودش و نشون میده، یکی معده درد میگیره، یکی سردرد داره همیشع یکی هم مث من 

منم اینجوریم دوس دارم راجب همه چیزایی که برام اتفاق میوفته با بقیه حرف بزنم خیلی وقتا هم به ضررم میش ...

عزیزم آدم  خوبه فقط تو مجاز درد دل کنه که کسی نشناسد و سو استفاده کنه...من هر موقع دلم گرفت میام تو نی نی سایت پیش دوستای خوبی مثل شما درد دل میکنم

2706