2410
2553
عنوان

چیکارکنم با بقیه درد ودل نکنم؟؟

1237 بازدید | 31 پست

هرموضوعی که رشته افکارم بهم بریزه، مسائل خانوادگیم ، اینا رو بابقیه درد میکنم... مسائل شخصی ترم رو فقط به دوست صمیمیم میگم ولی مسائل ده رو به همکار صمیمم میگم... 

اینجوری احساس میکنم خالی میشم، ولی شاید شنیدن این مسائل واسه بقیه جذاب نباشه ،دلم میخواد ابن اخلاقم ترک کنم  و نمیدونم چجوری ، اگه نگمم همش خودخوری میکنم ☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط وفثط وفقط باخدادردو دل میکنم بهترین کازاینه هم رازت رو نگهمیداره هم بهت کمک میکنه ب ادما ی چیزی رو میگی بعدش پشیمونت میکنن.من فقط بعضی وقتا تونی نی سایت چون کسی نمیشناستم مشکلاتمومبگم

برام یه ارزوی قشنگ کن😄😄😍😍😍
2720

حالا من برعکس توام اصن نمیتونم درد و دل کنم وقتی ام میخوام شروع کنم  به حرف زدن یهو احساس میکنم تمام کلامت رو ازم گرفتن و  نمیتونم حرف بزنم حتی با عشقم خیلی سخته برام بخوام درد و دل کنم کم پیش میاد حرفای دلم رو بهش بزنم خودشم همش میگه تو چرا حرف نمیزنی با من وقتی از چیزی ناراحتی یا چیزی توی دلته...ولی واقعا دست خودم نیست عادت کردم فقط سنگ صبور باشم و به حرفای دیگران گوش بدم انقد که به هیچکی حرف دلمو نگفتم دیگه نمیتونم بگم

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
نگو  مردم سواستفاده میکنن به موقعش هم میکوبن تو سرت همین مشکلات رو

اگه نگم همش با خودم خودخوری میکنم، و اعصابم آشفته میشه، انگار خودم نمیتونم خودمو آروم منم، با اینش چیکارکنم؟؟ 

2714

هیچوقت با کسی ک میشناسدت، درددل نکن. مگر خانواده ای ک بدونی از گوشت و پوست عاشقتن. جونتون بهم وصل باشه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

من خواهر ندارم و به شدت تنهام خیلی از مسائل رو نمیشه با مادر درمیون گذاشت...

با دوستامم دلم نمیخواد درد ودل کنم چون ناجی و شنونده ی خوبی نیستن از طرفی خودمم خوشم نمیاد 

خیلی تنهام😞

مخصوصا این روزا ک بشدت داغونم😞

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

درد و دل لازمه... درسته حرفارو میشه ب خدا زد.. اما گاهی لازمه ک شنیده بشی و طرفت حرف بزنه و آروم شی... پس بهترین کسی ک میتونه بی طرف بهت گوش بده.. یا ی دوست مجازی و عاقله... یا مشاور.. ی مشاور عاقل ک راه و چاه بهت نشون بده و بعدا مشکلاتت رو پتکی نکنه ب سرت... 

من خواهر ندارم و به شدت تنهام خیلی از مسائل رو نمیشه با مادر درمیون گذاشت... با دوستامم دلم نمیخواد ...

منم خواهر ندارم خیلی سخته ،دیگه تصمیم گرفتم به دوستامم هیجی نگم 

2706