2703
2553
عنوان

تپلا بیان

258 بازدید | 33 پست

بچ ها اگر همه اطرافیانتون چاق بشن شما لاغر اونموقع چه حسی دارین؟ از خودتون راضی این؟

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
در ولقع باید می گفتی لاغرا بیان

منظورم اینه که اگر همه کسایی که اطرافتون لاغرن چاق بشن و شما اگر چاقی لاغر بشی اگر برعکس بشه

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز

فقققققققط یه ادم عقده ای اطرافمه اون چاق بشه بسه برام از بسسسس که بهم طعنه و کنایه زد و عذابم داد با زبونش خدا ازش نگذره بیشعورو 

حالا خودش یه عمری چاق بودا از الان منم چاق تر حتی .دوساله لاغر کرده پیرمون کرد از بس گفت چاقین چاقین 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

من قبلا خیلی چاق بودم حدودا ۹۰ کیلو و الان ۵۸ کیلوام ولی خدا شاهده الان که لاغر شدم وقتی می بینم یکی چاق شده فقط به اون عذابی که خودم کشیدم فکر می کنم چی کشیده طرف

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706