2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه ماه پیش دادم بادفترچه تامین اجتماعی۳۷۰شد،شامل قندخون،تیروئید،چربی،کلسیم،D3،غلظت خون،کم خونی،آزمایش ادرار،هپاتیت وایدز‌وایناست

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2728

یه پزشک عمومی برو برات مینویسه دیگه....

من چن ماه پیش رفتم با بیمه تامین اجتماعی ۳۵۰ اینا شد

ازمایشاشم سلول های خونی و ویتامین و چربی خون و این چیزاس... و یدونم ازمایش ادرار میگیرن که ببین مثلا پ هاش ادرارت چنده ، یا مثلا پروتئین دفع میکنی یا نه.... یا خون تو ادرارت هست یا نه... این چیزا 🤔

من یه ماه پیش دادم بادفترچه تامین اجتماعی۳۷۰شد،شامل قندخون،تیروئید،چربی،کلسیم،D3،غلظت خون،کم خونی،آز ...

چقد گرونه 😑 شنیدم مراکز بهداشت هزینش کمتره، یا رایگانه درسته؟

چکاب کامل شامل ادرار مدفوع و خون میشه و که خب همه چیز هست دیگه کم خونی و تیروئید و کلسترول و زینک و کلسیم و ویتامین دی و.... خیلی چیزا،

هزینش هم من دوماه پیش دادم ۲۷۸ تومن با دفترچه دکتر برام نوشته بود. آزادش صدتومن گرون تره

میشه برای مشکلم یه صلوات بفرستین؟! ممنونم💖
چقد گرونه 😑 شنیدم مراکز بهداشت هزینش کمتره، یا رایگانه درسته؟

بیمارستان ها دفترچه داشته باشی رایگانه، من پارسال تو بیمارستان میلاد آز دادم رایگان چکاب بود ولی خیلی چیزا رو ننوشته بود.

بیمارستان ها دفترچه داشته باشی رایگانه، من پارسال تو بیمارستان میلاد آز دادم رایگان چکاب بود ولی خیل ...

دیگه مجبورم با اینکه چکاپ کاملم نیست...

هزینش واقعا زیاده. قبلا یه جا رفتم گفت ۵۰۰ تومن

دیگه مجبورم با اینکه چکاپ کاملم نیست... هزینش واقعا زیاده. قبلا یه جا رفتم گفت ۵۰۰ تومن

اره واقعا هزینه های دکتر و آزمایش خیلی زیاد شده 😔

2706