2726

سلام من میخونم

التماس دعا

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم دعا کنید داداشم خوب شه

دعا کنید عملش با موفقیت انجام بشه و نخاعش اسیب ندیده باشه🙏

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2728
خواهش میکنم دعا کنید داداشم خوب شه دعا کنید عملش با موفقیت انجام بشه و نخاعش اسیب ندیده باشه🙏

اشتباه شده عزیزم

جزء ۵ هم مونده عزیزم 

میخوای به نیت شفای برادرت برداری؟ 

اشتباه شده عزیزم جزء ۵ هم مونده عزیزم  میخوای به نیت شفای برادرت برداری؟

بله عزیزم میخوانم همین امشب

خواهش میکنم دعا کنید دعای دیگران میگیره

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
یه اسم بده عزیزم کنار جزءت بنویسم بیا داخل گروه اسم برادرتون بده براش دعا کنن https://chat.wha ...

اسم خودم مریم اسم داداشم علی

واتس اپ ندارم 

تو روخدا تو گروهت اسم داداشمو بیار واسش دعا کنن

خانوادم دارن کلافه میشن 

دعا کنید فردا عملش خوب باشه و بتونه پاهاشو حرکت بده

فردا ختم قرآن به نیت حوائج و شفای بیماران هم داریم دوست داشتی بردار فردا هم

ختم قران خودم برداشتم واسه فردا هم یه جز بهم بگو بخونم 

خدا همه بیمارا رو شفا بده

الهی به حق این روز عید داداش علی منم خوب خوب بشه

ختم قران خودم برداشتم واسه فردا هم یه جز بهم بگو بخونم  خدا همه بیمارا رو شفا بده الهی به حق ...

چشم عزیزم إن شاالله عمل برادرتون موفقیت آمیز باشه گلم

جزء 26 خوبه؟ 

چشم عزیزم إن شاالله عمل برادرتون موفقیت آمیز باشه گلم جزء 26 خوبه؟ 

بله میخونم 

الان اتاق عمل التماس دعا

2706