2733
2734

خب خانوماااا من همیشه اسکلت بندی ریز و لاغری داشتم....ولی سال کنکورم چون فقط نشستم و خوردم(اونم فقط فست فود،یه روز در میون پیتزا و آت و اشغال)خیلییییی چاق شدم خیلیی و جز ادمایی هم هستم که چاقی اصلااا بهم نمیاد😂😂به شدت زشت شدم بعد که کنکورو دادم به فکر راهش افتادم:

اول اینکه پیتزا و فست فود رو کردم ماهی یه بار ولی رژیم سخت نگرفتم اصلا چون طاقت گشنگی ندارم

دوم اینکه یه حلقه گرفتم اساسسسسسی ۵ سال پیش ۱۵۰ تومن که یه نیروی الکترومغناطیس و اینا هم داشت

و سومی که از هممممه مهم تره...

من يه شاگرد دارم ماشاءا... انقدر پشتكار داره ماه اول ١٠ كيلو كم كرد منى كه مربيش بودم كپ كردم ماه دوم ٨ كيلو

البته اول ١١٠ كيلو بود

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

و چیزی که فک کنم بیشترین تاثیرو داشت :من از خواب که پا میشدم،دور شکم و پهلو هام سفره یه بار مصرف میپیچیدم و باهاش ورزش میکردم

بعد بابامم از عطاری یه معجون لاغری خریده بود عرق گیاهی بود خیلییی تند بود ولی خب خوردمش

چای ترش

اب زرشک

هفته ی اول هم فقط پختنی خوردم شبا ..اصلا سرخ کردنی ها روذاشتم کنار

کلاس کیک بوکس هم رفتم و تمام مدت هم پلاستیکه دورم بود...فقط هر ۶ ساعت یه بار در میاوردم و یه جدید میبستم

2738

الان دوباره ۴۷ کیلو ام و به دوران اوج برگشتم😂😂ولی دوتا چیز هست که ازارم میده و اون موقع حواسم نبود

۱.ترکای شکم و پهلو و ران...که اگه اون زمان مدام روغن میزدم اینحوری نمیشد

۲.سایز سینه ام خیلی کم شد...من ۸۵ خوبی شده بودم اون مدت ولی لاغر کردنه باعث شد سینه هام هم بشه ۷۰ ،۷۵😣 و شل

2706