2733
2734
عنوان

بدترین سوتی های کلامی که دادین؟😂😂اول خودم😂😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1916 بازدید | 75 پست

😂😂😂

من ب بار داشتم بای نفر حرف میزدم‌شیعه نبود البته گفتم ما۱۴تا امام داریم؟

گفت مریم‌من تاجایی ک میدونم۱۲ تا امام دارید

برگشتم گفتم ماامام خمینی و خامنه ای روهم امام حساب میکنیم😶

خدایا نگهدار ابوالفضلم وقلبش باش❤ سرنوشت عشقم رو با سرنوشت من قراربده💋

ی بار تو عروسی سر میز شام تعارف میکردیم چند تا خانوم بودن کنارم بد جور با کلاس ظرف غذا رو گرفتن سمتم گفتن بفرمائید منم خیلی ریز و آروم گفتم خواهش میکنم شما اول نوشخوار کنید😐😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو مدرسه بهبه بیضوی گفتم بیضه ای. 

جلو پدرشوهرم به گلگیر گفتم گلکیر. 

بسه یا بازم بگم؟ 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2731
سر کلاس داشتم از رو کتاب میخوندم گفتم پیر گفتا که نیم بر زین به ... دنبال سوتی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

انتهای دریا را برکه ها نمی فهمند 😞...                                                    پس ببخش اگر گاهی گم میکنم نشانیت را....                               میشه برای موفقیت در رشته ام یه صلوات بفرستی🌼؟                         🦋اللهم عجل فی فرج مولانا یا صاحب الزمان🦋
2738
فامیلمون مرده بود به برادرش میخواستم بگم تسلیت میگم اشتبایی گفتم تبریک میگم مردم ازخجالت به روی خودم ...

اینا رو سوتی حساب میکنید؟

پس بایستی بگم تا حالا سوتی ندادید:

برادر شوهرم  یه مغازه زده بود ولی مشتری زیاد نداشت و کم رونق بود.

پیامی رو واسش فرستادم به این مضمون؛

به خدایت توکل کن، کافیست.

گوشیمو گذاشتم زمین و پر غرور و پیروزمند رفتم ظرفامو شستم.

بعد از حدود 1 ساعت اومدم سر وقت گوشیم دیدم برادر شوهرم پیغام داده، منم شادمان و سرمست رفتم سروقت گوشیم، دیدم نوشته: « باشه توکل میکنم 😁»

اون خنده ی آخر پیامش واسم مفهوم نداشت، گفتم کجاش خنده داشت؟

امّا 😕

رفتم یه بار دیگه پیغاممو چک کردم دیدم نوشتم؛

«به خایت توکل کن»

خاک بر سرم😕

نگو ک‌ همونو گفتی که من تو ذهنمه😂😂

همون😩

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706