2737
2734

عدد ان تي ٢/٢٧ بود

جواب ازمايشم هنوز اماده نشده

ولي خيلي استرس دارم چون ديدم افرادي با ان تي كمتر از اينو ارجاع دادن به آمينو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم نگران نباش. اگه ان تی مشکل داشته باشه و غربالگری مشکل نشون بده برای آمنیون می فرستن. اصلا آمنیون ترس ندارد خیلی عادیه. من انجام دادم. پیش دکتر مسعود حقیقی اگه تونستی انجام بده واقعا راحته. نه دردی و نه مشکل و خونریزی. آمنیون رو خیلی‌ها انجام میدن.

2738

عزیزم استرس نداشته باش بقول دکترم ناراحت بودم گفت باید خدا رو هم شکر کنی ک اگه مشکلی داشته باشه بچه از الان با امینو مشخص میشه من ازمایشم مشکوک بود انجام دادم استراحت بهم داد پرس و جو کردم امینو از سل فری دقیق تره 

خدا خودش داده خودش حفظشون کنه 🤲

دوست ندارم انجام بدم هي ازمايشهاي مختلف دلم ميخواد همين حالا خيالم راحت شه 😔

ان تی منم 2.9 بود گفت بهتره ازمایش سلفری بدم که یه ازمایش خونه ضرری هم نداره خداروشکر مشکلی نداشت

ازمايش چجوري باشه مشكوكه؟

نمیدونم عزیزم ازمازشم نمودارش قرمز بود انگار خیلی پایین بود منم انجام دادم خیالم راحت بشه از متخصص و فوق تخصص و ازمایشگاه ژنتیک پرسیدم همه گفتن دقیقه تشخیص ازمایشش صد درصده 

از اب دور بچه سه سرنگ میگیرن مثله امپول زدنه انشالله جواب ازمایش شما خوب باشه نیازی نباشه بحق علی🤲⚘

2706