2733
2734
عنوان

بنظرتون جوونی کردن یعنی چی،شما چقدر جوونی کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1661 بازدید | 48 پست
به جز دوتای آخر موافقم باهات بدجور 

چرا ؟ من همیشه بهترین خاطرات و باحال ترین اتفاقات زندگیم با رفقای نابابم بوده

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 🍿💪
نمیشه،خونواده متعصب و حرف در بیار ندیدی که زندگیو حرومت کنن

من یک عدد هستم👊هیچی از جوونیم و نوجوونیم ندیدم الانم که سی و چند شوهر کردم شوهرم خوبه ولی بازم نه مسافرتی  نه تفریحی فقط از صب کارکن نگو کار چیست مصداق منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دقیقا از وقتی با شوهرم دوست شدم یعنی ٤ ساله پیش خیلی خوش بودم هرکاری میخواستم میکردم هر لباسی می ...

مادرشوهر سابقم میگفت آویزون پسر ما شد!!! 

حالا پسر اون منو خاست و اومد جلوها

2728
چرا برای خودت پس انداز نمیکنی عزیزم؟ 

چجوری پس انداز کنم تا میام پس انداز کنم طلبکارا قرضشونو میخان 

کل خقوقشو میده ب وام و قرعه کشی من بدبختم بایدخرید خونه انجام بدم ی ماشین داشتم اونم فروخت داد ب طلبکار اونم از دستم رفت دوشیفت کارمیکردم ک زودتر قسط ماشینم تموم بشه ک اونم مجبور شدم بفروشم آخرشم میگ بی لیاقتی میگی برو ببین دخترای دیگه برا پدر مادرشون چیکار میکنن تو بی‌لیاقتی درس نخوندی گفتم خب تو پول می‌دادی من سرکار نمی‌رفتم میرفتم دانشگاه پریمو تموم میکردم 

نمیشه،خونواده متعصب و حرف در بیار ندیدی که زندگیو حرومت کنن

زندگی رو نمیشه درست کرد پس تا جای ممکن نباید بهش اهمیت بدی

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2738

به نظر من سی سالگی تازه اول جوونیه. قبل اون توی بچگی سر میکنیم.. ولی نی نی سایت سی سالگی رو پیر میدونن متاسفانه... 

درباره ی بقیه ش حق داری.. خدا دلت رو شاد کنه. هنوزم دیر نشده. این پنج سال رو بپوش و بخور و بگرد. که پنج سال دیگه دلت نگیره. مقایسه ادم رو مریض میکنه. دست از مقایسه بردار..

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
به نظر من سی سالگی تازه اول جوونیه. قبل اون توی بچگی سر میکنیم.. ولی نی نی سایت سی سالگی رو پیر میدو ...

نه کجا گفتم 30سالگی یعنی پیر شدیم؟

میگم اصل جوونی تا قبل 30هستش بعد اون یکم افت میکنه

بچه نداشتی جداشدی؟؟؟من ارزومه جداشم..ولی به بچم حیلی وابستم..حال الانت ارزوی منه.اینجوری خودت وایه خ ...

عزیزم اونجا یجور اینجا هم یجور...

اینجا عین بچها واسه هر جا رفتن و هر کار کردن هزار تا سوال جواب میشم عین ایست بازرسی خیلی مسخرس

هیچوقت جوون نبودم.با۲۱سال سن مث ی زن میانسالم

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
2706