2733
2734
 برام مهم نیست ک پخش شه یا نه عزیزم

واست مهم نیس از عکست سوعه استفاده کنن مثلا یکی بره به پسره عکستو بده بگه من اینم میخوام بات دوس شم 

بعد طرفم اشناباشه شوهرت بدش نماد 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما عکس هیکلت و تو یکی از تاپیکا گذاشتی بدنت ورزشکاری و لاغره،این عکسا ک دادی تپلی همش

عزیزم من کمرم شکست و دیگه نتونستم ورزش کنم پامم همینطور ۶ کیلو چاق شدم تو تاپیکام هست

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗
واست مهم نیس از عکست سوعه استفاده کنن مثلا یکی بره به پسره عکستو بده بگه من اینم میخوام بات دوس شم&n ...

نه  کاری نداره الانم باهم داریم میخونیم نظراتو عقاید فرق داره عزیزم

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗
2738
الهی،آخه هیکلت قشنگ بود خیلی.

عضلاتم هس مرسی عزیز دلم غصه دارم چاق شدم نمیتونم حتی پیاده روی کنم الان فقط خونه دراز کشیدم و میخورم ولی خوب شم درستش میکنم

واقعا چرا براش گزارش میزنین ؟من نمیفهمم ب طفلک گفتین دست کن تو دماغت عکس بده داده اگه نمیخواین ببینین همون اول گزارش بزنین 😕😕

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
واقعا چرا براش گزارش میزنین ؟من نمیفهمم ب طفلک گفتین دست کن تو دماغت عکس بده داده اگه نمیخواین ببینی ...

منه بد بخت فلک زدع

2706